Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zdroje signálu » TESLA Z710 - uprava

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [3]

Téma: TESLA Z710 - uprava

Zdar! Pre fanúšikov TESLY.
Upravil som Teslu Z710. Teraz hrá pekne, nešumí.
Úprava spočíva v upravení spätnej väzby u NF koncového zosiku a úpravy korekcií s A273D. Podotýkam, že TCA730 šumí viac a nejde tam prepínanie LIN (pin 4)! Vymenil som všetky elyty, a aj niektoré keramické kondíky sú vymenené za fóliové. Mostík odrušený 10n, zmena C19,20 za 2m2... úprava korekcií podľa odporúčania PHILIPS- najprv A273D- balans, potom A274D korekcie a nakoniec hlasitosť s A273D /pozri AR86-06 stereofónni zesilovač mini/.
Tuner bol tiež upravený - výmena všetkých elytou, hlavne tie plastové- zelené, oranžove... doladený  a opravené doladovanie AFC- jeho slabá účinnosť- rozsah doladovania.
Milan

Re: TESLA Z710 - uprava

Děkuji za podnět, někde se mi tu jeden kousek též válí. Má nefunkční VKV rozsah, tupý, nepřijímá nic. Ostatní rozsahy tuším šly. Ještě nebyla odvaha to zkoumat, uvnitř je to jedno peklo a dokumentaci jsem k tomu tehdá neměl. Teď by asi vygooglit šla.

(upravil mvavrek 23. 5. 2015 23:00)

Re: TESLA Z710 - uprava

dokumentáciu mám, ja som si zhánal kúsky ako TESLA 710 alebo 820, no tá 710 prišla skôr. Tuner je super, má vyššiu citlivosť ako FISHER , ktorý ma tiež na vstupe fety, ale ten  má zase digi stupnicu a napätovú syntézu... ale počúvam T710 a Z710. smile

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zdroje signálu » TESLA Z710 - uprava

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£