Téma: HDMI na USB

Mám doma monitor který má pouze USB vstup a potřebuji do něj dostat signál z HDMI myslíte, že převodník HDMI na USB bude fungovat?

Re: HDMI na USB

Monitor iba s USB vstupom????? a este raz ???? smile

Re: HDMI na USB

jj vazne je to maly 10 palec a je tam pouze USB vstup tedy pise se to v manualu a navic jsem ho ohledal a jiny konektor jsem to nenasel. pripojim k pc a jede v pohode ale potrebuju ted z fotaku vytahnout video z hdmi a napojit to do toho monitoru.

(upravil Tipi 20. 5. 2015 11:11)

Re: HDMI na USB

V tom prípade si myslim, že na 99,999% ti prevodník fungovať nebude (imho niečo také ani neexistuje). Ono usb je niečo diametrálne iné než hdmi. Musíš si uvedomiť, že z pohľadu HW ten "monitor"  vlastne nie je monitor, ale nejaké usb zariadenie, a to že doňho posielaš obraz je otázka obslúžneho softwaru, je to niečo ako externá grafická karta na usb rozhraní. Viem, krkolomný popis (navyše nie moc persný a odborný), ale na hdmi to podľa mňa nepripojíš.

EDIT: Hoď sem link, strašne by ma zaujímalo čo to je zač. hmm2

Re: HDMI na USB

To raději kup nějakej monitor na aukru za 3 kila, než se srát s něčím takovým. Nepůjde to, ten monitor využívá standartu USB video class, což je multimediální třída...a nic jako převodník z hdmi na USB neexistuje a i kdyby jo (udělat to například pomocí PC), tak to bude několikanásobně dražší, než druhej normální monitor.