Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » Opravy reproduktorů v Praze

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

(upravil spagy 9. 5. 2015 18:40)

Téma: Opravy reproduktorů v Praze

Všechny zdravím
Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví o někom v Praze kdo by za slušnou cenu opravil reproduktor. co tak hledám na internetu všechny příspěvky jsou hodně staré a já nevím jestli jsou stále aktuální. Koukal jsem na http://www.zkusebnypraha.cz/opravy-repreduktoru/ ví někdo něco o kvalitě a ceně opravy nebo je lepší někdo jiný? za každou radu budu velmi moc rád. děkuji za odpovědi smile

jinak jedná se o reprodukto JBL GT5-12 který má spálenou a povolenou cívku takže nejspíše přemotat.

Re: Opravy reproduktorů v Praze

Ten reproduktor stojí akolo50€ to sa neoplatí ani riešiť.

Re: Opravy reproduktorů v Praze

Ano vím, že to není závratná kvalita a časem bych chtěl zainvestovat do kvalitnejších kusů, ale nyní jsem stále ještě student a moje příjmy jsou vzhledem ke studiu velmi omezené (předmaturitní ročník). V tomto stavu jsem ho koupil za necelých sto korun a co tak koukám tak opravy tohoto typu stojí do těch 300 takže pro mě se to stále vyplatí, jen bych potřeboval někoho v praze, kdo ho opraví nejlépe jak to pujde za rozumnou cenu.

Re: Opravy reproduktorů v Praze

Už vidím ako ide niekto odviesť kvalitnú prácu za 10€.
Počítaj že človek ktorý to robí poctivo  používa kvalitné lepidlá a material si zapýta aspoň 1000Kč.

Re: Opravy reproduktorů v Praze

V Praze je poslední dobou hrozná krize, bída, hlad a nezaměstnanost. Půlka ministerských úředníků a advokátů se rekvalifikuje na pracáku na brusiče skla, horníky, ševce, krejčí a opraváře reproduktorů....

Web

Re: Opravy reproduktorů v Praze

Sendy: Nepřeháněj, fakt, jo ? I horníky...hmm, to budou fárat do metra a na kolečkách vozit koks sem a zase tam ? Moc tomu nevěřím...pakáž líná, sebranka a hotovo, znám je dobře, makat umí leda hubou a cizíma rukama.

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Opravy reproduktorů v Praze

Maxell fára sa uhlie a kox sa leda tak šňupe smile

(upravil maxell 10. 5. 2015 19:36)

Re: Opravy reproduktorů v Praze

nepochopil jsi recesi...

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Opravy reproduktorů v Praze

Ved ja som si robil taku istu prdel ako Ty. A pre zmenu si to nepochopil Ty smile. 1:1   smile

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » Opravy reproduktorů v Praze

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£