Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Smetiště » Aldax - objednavka, komunikace

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 21]

Téma: Aldax - objednavka, komunikace

Zdravím,

před Vánoci jsem do Aldaxu psal mail, jestli by byli ochotni vychystat dvě sady součástek na DPA223, no do dneška žádná odpověď.
Komunikují s někým z Vás kdo jim psal mail? Nebo vybavily někomu objednávku? Či jsem něco přehlédl a jsou mimo provoz?

Děkuji.

Re: Aldax - objednavka, komunikace

Nedávno jsem tam měl objednávku na audioswitch.Naprosto žádná komunikace,tak jsem to po dvou měsících stornoval

(upravil Kadrnozka 3. 1. 2015 19:15)

Re: Aldax - objednavka, komunikace

https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=19422
Mně u nich visí objednávka od března a doteď bez odezvy.

tesličku AZS 224 + XN125

Re: Aldax - objednavka, komunikace

Kadrnozka: Aha, takže problém je už dlouhodobý. sad No, uvidim, zkusím si sehnat sám. Blbý je, že když si objednám od nich nějakou stavebku, tak je otázka, jestli nedostanu také odpověď, či samotnou stavebnici.

Re: Aldax - objednavka, komunikace

Nevím, jak dřív, ale stačí si otevřít stránku ALDAX: od listopadu se stěhují, omlouvají se a prosí o strpení.

Re: Aldax - objednavka, komunikace

Honza63: Jasné toho jsem si všimnul. Ale svůj dotaz na Aldax jsem vznesl v prosinci, konkrétně ten týden před Vánoci.
Cituji ze stránek Aldaxu: "..v prosinci se vynasnažíme dohnat vše zanedbané. Děkujeme za pochopení...." . Když jsem tam napsal, měl jsem za to že mi odpoví.
Samozřejmě, že nechci být perfekcionista a rýpat. Ale tu větu nakonci oznámení jsem bral, že se odpovědi dočkám. No nechám tak, kdyžtak se zkusím za měsíc ozvat znova.

Re: Aldax - objednavka, komunikace

Nic proti nikomu ani žádné ze stran, ale divím se, že vás baví pořád riskovat.

Re: Aldax - objednavka, komunikace

ALDAX nerovná se Sinclair, on se na jeho chodu vůbec nepodílí, je to firma Aleše Popelky (Pierra)

Web

Re: Aldax - objednavka, komunikace

To již nějakou dobu, ale funguje to tam stále stejně. Jak někdo zmíní kdekoliv ALDAX, tak jenom problémy. Či se snad pletu?

Re: Aldax - objednavka, komunikace

Je to celkom škoda že aldax takto upadol. Najskôr zmizol SPD800, potom zmizol SPD600. Písali niečo o "redesign" SPD600 ale to bolo 13. 4. 2012 a stále neni v ponuke a zmizol ešte aj SPD400. Myslím si že hlavne ten vysoký výkon bol zaujímavý pri aldaxe. 250W je na vážnejší subwoofer už celkom málo. Tieto menšie stavebnice na nejake vážnejšie HiFi použitie niesu vzhladom k skresleniu. Asi sú to dosť mizerné topologie alebo návrh DPS...

Re: Aldax - objednavka, komunikace

Aleš stavěl od února barák, takže na Aldax neměl čas, včera mě psal že vybaluje dílnu, takže snad v brzké době začne fungovat normálně..

Web

Re: Aldax - objednavka, komunikace

Dnes proběhla aktualizace na stánkách Aldaxu. Prý je dostěhováno a v průběhu ledna se pustí do vyřizování restů.

Re: Aldax - objednavka, komunikace

Super, mám něco objednáno.. smile

Web

Re: Aldax - objednavka, komunikace

Mám u ALDAXU už od září objednaný subsenior a pořád nic,jsem nasranej. Komunikace jak s ........,jen nesplněné sliby.Nemít už doma ostatní věci na stavbu tak jsem to už stornoval.Je velmi nefér že jsem nebyl informován o tom že se firma stěhuje a že bude dodání zboží takový extrém. Jsou tady někteří ,co taky čekají tak dlouho?

Re: Aldax - objednavka, komunikace

Aldax zase ožije. To stěhování mně trochu zaskočilo.  Bylo to horší než jsem čekal.  Do dnes nemam hotovou eletriku svitidla atd.... Kovářova kobyla. Ale dílna už zije a na stole je mraky zásob. Slibil jsem DPA  sady tak ty musim udelat a pak vymetu vsechny ty resty senioru a stavebek. Je mi to blbe a lito ale bohuzel aldax je konicek a tady musel stranou. Snad to vetsina lidi pochopi. Je mi trochu belbé posilat tak stare obednavky....ale pošlu je i s vědomím že se mi pulka vrátí nevyzvednuta....

Web

(upravil marcin 22. 10. 2015 22:22)

Re: Aldax - objednavka, komunikace

Snáď sa nebudete pol roka vyhovárať na sťahovanie? Augustovú objednávku stále nemám doma. Vážne sa pýtam, čo sa s ALDAX deje? Toto na oživenie nevyzerá, skôr na predsmrtný kŕč.

Re: Aldax - objednavka, komunikace

Chlapi nevíte jestli žije Aldax?Máte nějakové zprávy o vyřízování objednávek?

(upravil aldax 23. 2. 2016 21:06)

Re: Aldax - objednavka, komunikace

Už zas žiju. Nová doba a email v mobilu.... smile tak pokud něco potřebujete, neváhejte a pište. Myšleno samozřejmě do mailu, ne sem. Ještě k tomu zmizení SPD, musí se udělat redesign na nový matroš. Ale zatím eviduju tak malý zájem, že se to asi neoplatí sad

Web

Re: Aldax - objednavka, komunikace

Po deseti letech jsme se rozhodli pro nedostatek času naši činnost ukončit. Doprodáme skladové zásoby desek a polovodičů, další už naskladňovat nebudeme. Je tu i posledních pár DPA 222 a 223. Vždy cca 1x za měsíc sednu k PC s rozešlu co bude poptáno. Hotové moduly už nebudou k dispozici, vše je pouze jako stavebnice (deska, polovodiče, elyty...dokud budou), musíte si osadit sami..... včetně Juniorů, Seniorů, SPM, PrePA atd. Tož tak...se tu opatrujte!

Web

(upravil Honza63 29. 3. 2016 18:44)

Re: Aldax - objednavka, komunikace

Je mně to líto. ALDAX mě provázel léta, vždy spolehlivé dodávky, vstřícnost a laskavá ochota. Tak Pierre všechno dobré pro Tvé další podnikání a moje díky a velká poklona za doby minulé, v práci a soukromí hodně štěstí.

Honza63

Příspěvky [1 až 20 z 21]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Aldax - objednavka, komunikace

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£