Téma: Stavba ozvučnic

Dobrý den. Nevím do které sekce mám svůj dotaz napsat,tak to napíši sem. Omlouvám se.

Chtěl bych se prosím zeptat,nemám vybavení,nemám dílnu ani možnosti na stavbu ozvučnic,proto bych si chtěl nechat ozvučnice postavit. Abych to upřesnil,mám postavené ozvučnice s reproduktory podle Tesly ARS 1058,ale mám to postavené doma na koleni a přestalo se mi to líbit,protože to není ono,není to pěkný a protože to mám v pokoji tak se to moc nelíbí, ani manželce. A ted dilema,vyměnit manželku,nebo bedny?? Tak se chci zeptat,zabývá se tady někdo výrobou ozvučnic,nebo někdo o někom ví? Chtěl bych pěkné bedny za  který bych se nemusel stydět a na které bych se i se zalíbením podíval.Mám tak cenovou představu s rozměry které mám v hlavě a s ohledem na použité reproduktory 4-5tis za pár.

Děkuju za případné reakce a ještě jednou se omlouvám,pokud jsem nevhodně umístil můj příspěvek do nesprávné sekce.

Re: Stavba ozvučnic

Prostudujte si nějaká řešení tady, nejspíš se jí budou zamlouvat bedny úzké, případně i širší, ale ne hluboké třeba s účelnými stojany, do kterých by se dalo něco dát.

Re: Stavba ozvučnic

Dobrý den

stavbou ozvučnic se zabývám můžu poslat na email  nějaké moje vlastní návrhy

ale není problém pokud máte vlastní návrh nebo alespon představu není problém prakticky cokoli vyrobit

hlavně podle toho čím by ozvučnice měly být osazeny

Re: Stavba ozvučnic

Mirus21: Pokud to nebude vadit a bude to možný,byl bych moc rád za ukázky Vašich návrhů reprosoustav. Můj meil-milanosicka@email.cz  Díky.

Re: Stavba ozvučnic

Pokud manželka vaří a pro pivo chodí vyměnit bedny.

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Stavba ozvučnic

Je tu nekdo ze zlinska kdo umi ozvucnice?