Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » Náhrada TVM ARN-150-05/8

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [2]

Téma: Náhrada TVM ARN-150-05/8

Ahoj.
Možná mi to nebudete věřit, ale, mám dvoupásmové bedny AQ s tímto reproduktorem a hrají moc dobře. Myslím, že jsou dobře vyladěné a mají pěknou dynamiku. Jenomže dost záleží na použitém zesilovači, jakou barvu zvuku jim dá. Momentálně mi to hraje dosti neutrálně a to se mi nelíbí. Zatím se mi nechce kupovat nové bedny, ty by stály 16000 a to nedám. Tedy jako nejrychlejší a nejlevnější variantu změny zvuku vidím zkusit repro od jiného výrobce s dosavadní výhybkou. Kterému z těchto dvou mám dát přednost?
http://www.fonetip.cz/reproduktory-sasi-16-cm-6-5-a1710
O nic nejde, když by to nehrálo, šoupnu je do šuplete a nazdar, pošetřím na nové bedny. Díky za názory.

(upravil zuki 22. 3. 2015 8:17)

Re: Náhrada TVM ARN-150-05/8

Tomuhle moc nerozumím: ... mám dvoupásmové bedny AQ s tímto reproduktorem a hrají moc dobře. Myslím, že jsou dobře vyladěné a mají pěknou dynamiku. Jenomže dost záleží na použitém zesilovači...
------------------------------------------------------------------------------------
No, když bude blbej zesík, tak to samozřejmě bude i blbě hrát...

To bys měl spíš měnit zesilovač... Nebo kecáš a neříkáš pravdu... a nesedí ti i projev repráků.  A než měnit náhodně repráky, tak bych začal předěláním výhybky... Aspoň se něco naučíš... A bez úprav výhybky není zaručeno, že ti nový reprák "sedne" do té staré... A to si tu najdi co je s tím práce smile

A v první fázi bych si nakreslil výhybku - ta bude pravděpodobně dost "levná a ošizená" a vyměnil na důležitých místech elyty za svitky...

Příspěvky [2]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » Náhrada TVM ARN-150-05/8

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£