Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » PA a zvukařina » Sub MT18 se zamenou repro

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: Sub MT18 se zamenou repro

Zdrvím všechny

chci se zeptat co si myslite jak bude fungovat RCF 18G400 v tomhle subu... děkují za nazory a rady

Re: Sub MT18 se zamenou repro

Pokud myslíš 18" hornflex Megaton, tak velmi dobře, je to povedený reprák. Svého času ho přebila pouze 18X400.

Re: Sub MT18 se zamenou repro

Určitě fungoval a spousta lidí to tak osadila. V MT18 jsem ho nikdy neslyšel, ale v "podobnym" Class A hornflexu mi zvukově přišly 18G400 oproti původním 18PZB46 dost divný, zahuhlaný a bez opravdovýho spodku. Mohly to ale bejt nový nerozehraný kusy, takže bych doporučil vlastní poslech (pokud to je možný). Každopádně v tom ale drží a snesou víc než PZB.

Re: Sub MT18 se zamenou repro

Zdravím,

omlouvám se za menší OT. , ale sháním nějaký ověřený plánek na MT18SUB, to co se mi podařilo najít je většinou dost  spartanské, ideální by bylo kdyby na plánku byly přímo uvedeny rozměry jednotlivých desek. Najde se nějaká dobrá duše a poradí ?

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Sub MT18 se zamenou repro

Děkuji uživateli KarelXth za pomoc smile

než došetřím na 18X401 dám do něj zatím 18PS76 od BC , vím není to optimální, ale ten reprák se mi doma válí v krabici nevyužit ...

Snažil jsem se to BC nasimulovat ve WinISD, ale tam to snad ani nejde, nepokoušel se to už někdo simulovat ? rád bych viděl co mi  z té MT18ctky s tím BC poleze a co si k tomu mohu dovolit ( ekvalizace v DSP, ... ) ?

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Sub MT18 se zamenou repro

Tohle jsme neřešili, takže tě jenom upozorním, že pro 18X401 je MTsub v trochu jiný verzi. Plánky pro tuhle novější verzi pravděpodobně nebudou volně k dispozici. I když hrát to bude určitě i tak. Každopádně můžeš použít s velice dobrým výsledkem 18X400, 18G400, 18G401, 18PZB100. Druhá "škola" to osazuje 18TBX100, 18NW100, 18SW100, L18P400. Takže je to hodně univerzální box.
   
18PS76 do toho můžeš taky bez problémů osadit. Kolega má stejně osazený čtyři+RMX4050HD (ne v můstku) a trápí to na drum n' bass apod. a zatím mu dva roky drží. Simulaci s 18PS76 ti můžu poslat, ale hornresp mi v emulaci pod linuxem odmítá běžet, takže spíš až večer/zítra.

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Sub MT18 se zamenou repro

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£