Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » Menšia oprava

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

Téma: Menšia oprava

Zdar! Mám Superlux HD662 a som s nimi spokojný no po čase mi príde ten vankúšik akýsi tvrdší no iba tá plocha ktorá sa dotýka okolí uší. Dá sa to nejak opraviť ? resp. natrieť to niečím aby aspoň trocha zmäkli ? (rozmýšľaľ som nad regumom)

Re: Menšia oprava

Skôr obyčajná indulona, keďže vankúšiky sú v priamom styku s kožou a regum je myslím karcinogénny, zdá sa mi že som to čítal na flaške...

Web

Re: Menšia oprava

DeadMAN napsal:

... regum je myslím karcinogénny, zdá sa mi že som to čítal na flaške ...

ale nestraš ... pouze vysušuje kůži a mohou vznikat praskliny ...
http://www.dubrava.cz/files/5/regum.pdf

Re: Menšia oprava

Tá indulona pomôže ? Nechcem aby to bolo príjemnejšie ale aby sa proste ten vankúšil trocha zmäkčil pretože tá koža alebo z čoho je vyrobený ten povrch je trocha tvrdá už

Re: Menšia oprava

Keď pôjdem okolo flašky, tak pozriem, ale ak sú tie vankúšiky ozaj z kože tak indulona pomôže. Kľudne nahrubo napatlať a nechať celú noc tak...

Web

Re: Menšia oprava

Ten istý problem mám ja na Shure SRH440 .. no zatiaľ som to neriešil, ale mám pocit že to stvrdne do takej miery že to začne až praskať hmm

(upravil AlbertEinstein 26. 11. 2014 19:25)

Re: Menšia oprava

Tiež to neriešim ale obávam sa že tiež dôjde do toho štádia a nemám pocit že to je koža skôr ako umelá koža takže indulona pravdepodobne nepomôže ale vyskúšam.

Re: Menšia oprava

Nechci vám tu do toho moc kecat, ale Deadman má pravdu, u toho regumu je to napsaný.

(upravil stiglitz 2. 3. 2023 20:42)

Re: Menšia oprava

Já to tu po letech oživím.
Mám Sony MDR-XD200.
Po půl roce je sundám ze stojanu a zjistím, že se úplně rozpadnul jeden z mostů, ten gumový, blíž k hlavě.
Hovada, super, takovej plast, miluju věci, který třeba po pěti letech začnou lepit; čtečka, fotoaparát, myš, hřeben, madla řídítek na kole, vrtačka..!
Tak ta guma se rozložila.
Musím tam nabastlit most z jiných sluchátek - ten co zbyl, nemá sám žádný přítlak - protože sice nejsou žádnej hajend, ale hrajou velice dobře, je tam všechno.
Jo, a zjistil jsem, že číňan prodává náušníky. Tak kdyby se někomu hodily...
Musím pohledat, vydržte, dám odkaz... Za chviličku.

Ták. Tady by byl ten odkaz na náušníčky, prosím pěkně.
https://www.aliexpress.com/item/1005003 … U&mp=1
maj i na jiný.
Chatrný plasty vůbec jsou na těch MDRkách, pozor, číst správně, to příšerně skřípe, musím to vytunit, to si myslíš, že se to každou chvíli rozsype, do p... (ksakru).
Musím s tím něco udělat.

(upravil dawsoo 3. 3. 2023 0:47)

Re: Menšia oprava

stiglitz: Asi mě nebudeš mít rád,promiň,ale nemohu si pomoci big_smile Udělej s tím jednoduchou věc prohoď v tvém postu v typovém označení vzájemně písmenka D a R a bude jasno co s tím dál. lol Sluchátka mimo jiné opravuju v práci a péči si zaslouží jen ty na které jsou dostupné náhradní díly,lepivý plasty jsou většinou konečná,očistit to jde ale za chvíli je to to samý.

mrkni sem třeba to budou mít
http://partmaster24.com/headphones/sony/63019/

Není co dodávat...

(upravil stiglitz 3. 3. 2023 16:18)

Re: Menšia oprava

Když voni krásně hrajou! Ten sekundární most už tam není, zbytek nelepí. Lepivý pogumování - to tady tolik nesere. Horší když to je na foťáku za dvanáct a půl, to je trošku trapný.

Re: Menšia oprava

Však já vím a rozumím ti,taky mě to sere že kolikrát věc co stojí za to nebo člověk má k ní nějakej vztah skončí kvůli podobný píčovince za pár korun... sad

Není co dodávat...

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » Menšia oprava

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£