Re: Rada k subwooferu

Tohle by mohlo uhrát dost a za tu cenu hotovej sub. Pak počkat a najít zes. Já třeba koupl slušnej zes. za 2000.  http://hudba.bazos.cz/inzerat/44590088/ … -stavu.php

Re: Rada k subwooferu

právě... zrovna v poslední době je těch zesiků na bazaru hromada mi příde. Zrovna minulý týden jsem tu měl za pár korun dva moduly přímo pro subwoofer... ale už jsou pryč. Určitě se něco najde když to budeš čekovat.

Re: Rada k subwooferu

Na ten jsem také koukal, jen se mi nezdála ta bedna a dřevotříska big_smile Ale tu si můžu za pár korun kdyžtak předělat. Tak to zkusím big_smile díky

Re: Rada k subwooferu

Ja by som skôr zvolil ten Sovereign 15-400 verziu bez LF, ten by mal byť podľa parametrov byť lepší. V podstate sú to rovnaké repra akurát LF verzia ma dlhšu civku avšak rovnaký magnet a aj keď má väčšie Xmax má ľahšiu mebránu, čiže asi sa viac nakrmiť dať nebude a parametre mi prídu hršie malé Bl a vysoké Qes. Každopádne keby si k tomu spravil aj to TDA7294 v mostíku čo by dalo cca 150W malo by to k tvojí  satelitom postačovať. Prípadne nejaký digitalny modul zosilu s e-bay som videl 400W stal okolo 80€ len neviem  či k tomu ešte netrebalo zdroj (trafo).