Re: Stavba ARS-ek z ARN 6604 a ARV 161

u dtd se mi nikdy moc nevedlo udelat 45st tak aby se mi to nezacalo loupat. clovek to pak slepi a hrany jsou ohlodany jak kdyby to mel nekdo v hube sad lepsi zkusenosti mam s mdf, ta na tohle byla dokonala.
mozna v sobotu budu mit ten kousek osb co mi lakyra zkousel nalakovat. vypadalo by to prej dobre. Ale ja mel dve moznosti - budto teda cernej lak a nebo na prirodno tak to pujde na tu preklizku ( hold to bude prvni mala bedna z preklizky big_smile ) a pujde to do laku.

Re: Stavba ARS-ek z ARN 6604 a ARV 161

to s tou dtd je pravda...ale pokud sou to větší tloušťky tak už se s tim jakžtakž pracovat dá wink 45st. na OSB se bude dělat ještě 1000x hůř a pevnost bude taky o dost horší wink překližka se dá namořit a bude vypadat na přírodno taky hezky.... vlastně bych řekl, že mnohem líp než OSB, má to na pohled kresbu jako kdyby to byl masiv a hlavně to bude mít hladkej povrch, což u OSB budeš dosahovat dost složitě .
BTW: Když jsem zagooglil tak se dá najít spousta krásnejch projektů pokojovejch bedýnek z překližky... samozřejmě že překližek je kupa druhů, takže i kupa různejch vzhledů....ale určitě lepší volba než OSB a DTD wink

(upravil vztekloun 16. 1. 2015 23:21)

Re: Stavba ARS-ek z ARN 6604 a ARV 161

Uvidime jak bude vypadat bedna pred povrchem a pote se uvidi co na ni, jestli lak nebo moridlo. Jestli to bude mit hezkou kresbu tak to zvyraznim. No osb byl hold ulet

A dtd je v tech uhlech vazne silena. Ja dokazal udelat snad jeden jedinej korpus kde mi to vyslo naprosto presne a nebylo to okousany ale stejne jsem to slozil, sloupy privezl domu a zjistil jsem ze se mi pri preprave jeden horni roh ponicil. Byl jsem tak vzteklej ze jsem je malem vyhodil ale nakonec jsem sehnal dreveny L profily a udelal jsem to takhle na prasaka a od ty doby dtd nechci ani videt. Jedine v pripade kobercove povrchove upravy a bedny lepeny na pokos. big_smile

(upravil Pech. 16. 1. 2015 23:33)

Re: Stavba ARS-ek z ARN 6604 a ARV 161

vztekloun napsal:

do haje.... nuze dobra, nasral jsem lakyrnika big_smile kluci a co mi povite na preklizku? dtd se chci vyhnout, radsi koupim mdf ale to az v poslednim pripade.

Překližka OK.

Mejl máš odeslanej, můžu dát i foto beden ze stavby.

Re: Stavba ARS-ek z ARN 6604 a ARV 161

tak fajne. repraky mam vsechny pohromade, bedny jsou uz temer hotovy - zbejva pouze povrchovka, komplet prebrousit, vyhladit hrany atd a nalakovat. uz jen vyhybky mi schazi. zatim trenuju ty Vify pouze s basakama a honim kde co fouka big_smile az bude cas tak kopnu par fotek. Dekuji Vam vsem panove smile))) Obzvlast Pechovi a TLU za zdarily navrh smile))