Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Tesla ARS 934

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [13]

(upravil anonym 12. 1. 2015 20:36)

Téma: Tesla ARS 934

Dobrý den,mám reprobedne tesla ars 934 a dosť rezonujú už aj pri malej hlasitosti počuť to aj ked poklepem po prednej stene,ale ked poriadne zatlačím na niektorú stenu tak to prestane,myslel som že povolilo lepidlo čo ich drží po kope tak som ich z vnútra vylial duvilaxom ale nepomohlo, uvolenené tam neni nič.Akorát že na tlmenie tam neni nič, pomohlo ak by som tam dal niečo?

Re: Tesla ARS 934

Skús to vystužiť.

Re: Tesla ARS 934

Rád by som ale cez tu dieru arnka toho moc nezmôžem.

Re: Tesla ARS 934

Drevenný hranol tam dostaneš bez problémov.

Re: Tesla ARS 934

A nepomohlo by kebyže ich niečim vytlmím,lebo ked sa pozerám na fotky tak tam by mala byť nejaká vata alebo čo to je,nechce sa mi veriť že by to aj po vyliati duvilaxom nedržalo natolko že by to hned rezonovalo pri malej hlasitosti.

Re: Tesla ARS 934

Rezonuje to, pretože tie steny majú veľkú plochu a sú tenké, prípadne je to "rozklížené". Vata ani duvilax nezabráni rezonanciám. A ak chceš ísť tvrdohlavo proti múru, tak si choď, ale v tom prípade sa nevypytuj.

Re: Tesla ARS 934

Ja len preto že ked to vyšlo z fabriky tak to určite nerezonovalo,mám dať do rohov hranoly či aj naprieč celými bednami?

Re: Tesla ARS 934

Otvorem basáku nacpeš leda tlumící vatu, někdy i to pomůže, zadní stěna je přilepená na fest, nejde demontovat ?

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil TheLastUnicorn 13. 1. 2015 16:42)

Re: Tesla ARS 934

Daj to naprieč bedňou medzi basák a výškač. Ale ak to zanova nerezonovalo, tak pravdepodobne tá predná stena uvoľnená. Inak si to vysvetliť neviem...lenže to by sa Ti ju muselo podariť vytrhnúť von, na spoje naliať lepidlo, dať ju naspäť a poriadne zaťažiť - ideálne stolárskymi svorkami.
Tak či tak, tá bedňa si aspoň jeden výstužný kríž zaslúži, keďže rozhodne nie je malá a je tuším len z 12mm DTD.

Re: Tesla ARS 934

Mám tam dať obyčajnú vatu a celé vnútro vyplniť nou?A je to vôbec drevotrieska je to moc pevné na drevotriesku.

Re: Tesla ARS 934

Ako chceš...ale ja Ti hovorím, že to nebude nič platné.

(upravil anonym 19. 1. 2015 18:13)

Re: Tesla ARS 934

Nemá niekdo také ako je na fotke nepoškodené arv 161 to moje má trhnutú membránu.http://anonym639.rajce.idnes.cz/arv_161#DSC_0045.jpg

Re: Tesla ARS 934

A nerezonujú ti náhodou v nich výhybky? Ja ich mám tiež a dosť rezonovali práve výhybky.

Příspěvky [13]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Tesla ARS 934

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£