Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Tesla ARS 944

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: Tesla ARS 944

Zdravím všechny..
Získal jsem reproboxy ARS 944 a nic o nich nevím, jen že mají 10W a 4Ohmy
Můžu je připojit k 6ti ohm zesilovači?
můžu je nějak "vytunit" případně jim nějak pomoct aby byly jako "nové" ?
za všechny rady, postřehy, nápady a návrhy předem děkuji wink

Re: Tesla ARS 944

přečti si články zde o repasi beden uvedené.

944 je dobrá bedna.

Re: Tesla ARS 944

jo.. už na tom pracuju..
jak je to s těma Ohmama? smile
zapojil jsem to a hraje to (řekl bych že dobře), ale nechci si odvařit zesilovač smile

Re: Tesla ARS 944

Vzhledem k příkonu beden, bys s trochou citu  ani neměl... takže s citem, je to celkem provozovatelné. nějakej nahluchlej teenager co s tím bude chtít dělat diskotéku, by ten zesák na životě ohrozit mohl, normální běloch ani ne smile  - to je to co ti napíše každej zkušenější uživatel a je to tak. Já jsem ale osobně 6-8R zesák do 4R nikdy neprovozoval, protože všechny moje zesilovače mají povolenou impedanci 4R smile

Re: Tesla ARS 944

hledal jsem v návodu k reciveru a píšou tam i o 4ohmech smile jenže při 4ohmech to má 2x145W smile což je takřka 10krát víc, než je špička těch ARS smile

(upravil Pech. 24. 1. 2015 0:01)

Re: Tesla ARS 944

tak oni tam dneska píšou často bludy, tenkrát se zase ty parametry uváděly s určitou rezervou, která při dnešních nesmyslných způsobech určování výkonu, může znamenat i násobky, podle toho jak moc ty parametry zesáku kecají:-)  Nicméně tyhle bedny byly reálně dobře provozovatelný i na zesilovačích o výkonu 15-20W - skutečných smile

Re: Tesla ARS 944

Nic se jim nestane pokud nebudeš zvuk hulit naplno, vydrží celkem dost viz základní TTD:
http://www.repromania.net/tesla/tesla-r … rs-944.php

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Tesla ARS 944

Dobré repro, keď si zoberies že majú dať 85db z 1W, a uniesť by mali 15W štandard a 50W v špičke.... ajajaj
Čo to máš za reciever?
Normálne to počúvaj.

Re: Tesla ARS 944

Char.citlivost tedy jinak řečeno účinnost 85 dB není nijak vysoká, u srovnatelných bedýnek bývá 93 dB i vice...tedy výkonnější zesík (receiver) co je krmí může být jenom prospěšný...pokud při poslechu slyšitelně nezkreslují nic nehrozí, malý rozdíl impedance nevadí.

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Tesla ARS 944

reciver je Denon AVR-1400

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Tesla ARS 944

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£