Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Malé repro

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: Malé repro

Ahoj, hledám momentálně k PC nějaké bedničky a než kupovat za 3000kč naleštěné aktivní repro k pc tak spíš hledám nějaké malé pasivní. Jeden volný zesilovač doma mám ale problém je, že nemohu nic zajímavého najít. Jediné zatím http://www.cmias.cz/eshop-reproduktor-h … -9118.html někdo nějaký tip? Mohou to být i jednopásmovky.

Re: Malé repro

Udělej si Kit 2

Re: Malé repro

jj mám verzi podle Friska s DT-80 (dělal to i s dneska ještě sehnatelným DT25n) ,za ty prachy myslim slušné smile

Re: Malé repro

Čauko. Podívej se do sekce bazar. Právě tam prodávám YAMAHY, ale v černé barvě.
fotky.
https://onedrive.live.com/?cid=f91e775a … G7oMa4FL8g
Teda pokud už chcěš něco hotového. Pokud chceš stavět tak promiň za OT

Re: Malé repro

Premyslim o stavbe ale je mi jasne ze se to prodrazi a nevim jestli se to vyplati, nemam dilnu tzn budky od stolare pocitam min. 2ku + repro a matros na vyhybky... 


bizzon83 jak to hraje? ma to aspon nejake basy? bojim se vylozene tupeho zvuku okolo 100hz prave jako maji Geniusky apod Chapu ze z toho nepoleze 30hz ale uz jsem slysel i male bednicky co hraly no rekneme prirozene.

Re: Malé repro

U VMA-II µ jsou i ceny za bedýnky.

(upravil bizzon83 5. 1. 2015 9:56)

Re: Malé repro

divnypocit napsal:

bizzon83 jak to hraje? ma to aspon nejake basy? bojim se vylozene tupeho zvuku okolo 100hz prave jako maji Geniusky apod Chapu ze z toho nepoleze 30hz ale uz jsem slysel i male bednicky co hraly no rekneme prirozene.

Nemám to s čím porovnat. Mám jen sloupy onkyo a tam je o něco větší basák, ale myslím že basů je tam dost.
Za tu cenu myslím že hrajou slušně. Záleží jaký zrsilovač k tomu příjde.

Re: Malé repro

Hippo007- to není málo..  mě s tím stolař sice proklínal a dělal sem si většinu toho nejhoršího sám (ale aspon z toho mám lepší pocit big_smile ) ,ale vyšly mě i s dýhou(tu sem sehnal za kilo ze zbytků) na litr ! + 600 lakované čelní desky (jinde).. čímž jsem se s výše zminovanou sestavou dostal na 4tis komplet sakumprásk... (pravda,levně jsem koupil repra a kondy do výhybky byly za pár kaček,cívky Benazi)...
bizzon83 - bud hotove a spíše bazar nebo stavět a počítej min.5-6tis.. ,záleží na možnostech mě to práve zkrz stolařinu trvalo 3roky než sme to behem pulroku pak nakonec dokoncil a už na nich velmi spokojeně hraji rok a nelituji jedine koruny,naopak kdybych byval vedel,že to bude hrát takhle,tak sem koupil pořádné zlacené terminály a ne plastové mrdky z EZK... smile

Re: Malé repro

Díky za info no já bych asi raději něco koupil hotového. Ještě mě napadlo nějaký odkaz na eshop i zahraniční kde by prodávali kity repro ale i se dřevem? tedy že bych to jen slepil a spájel...

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Malé repro

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£