Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » PA a zvukařina » PA subwoofer versus HI-FI receiver a HI-FI sloupové reproduktory

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 51 z 51]

Re: PA subwoofer versus HI-FI receiver a HI-FI sloupové reproduktory

Antonio: Dobře, máš pravdu v tom, že jsem asi střelil vedle s tou otevřenou ozvučnicí (začlo mě zajímat proč, asi to budu muset dostudovat). Ale jinak říkáš totéž co já, akorát mluvíš o celých charakteristikách, zatímco já jenom o tý části, kde už to právě lineární není. Nebo ti zase nerozumím?

Diskempty: Tak to kup, Exxxi má asi pravdu. I to, co by bylo na zvučení nepoužitelný, může bejt doma ještě hodně slušný.

Re: PA subwoofer versus HI-FI receiver a HI-FI sloupové reproduktory

jaký správný kabel koupit :

zde obrázek zadní strany subwooferu - http://ecx.images-amazon.com/images/I/61gjrU8VP9L.jpg

1) jsou tam konektory na XLR kabel s názvem "output" - left (mono )  a right

( můj stereo receiver co mám ma výstup na subwoofer, jsou tam 2 cinchový konektory )

takže si myslím, že bych měl koupit kabel co má 2 kusy XLR konektorů ( samice ) a na druhým konci kabelu, aby byly 2 kusy RCA konektorů


je to tak dobře a prodává se to ??

Re: PA subwoofer versus HI-FI receiver a HI-FI sloupové reproduktory

Tie konektory na input sú kombinované buď XLR alebo TRS 1/4" (Jack stereo 6,3)

Potrebuješ kábel na jednej strane 2* RCA a na druhej 2*Mono jack 6,3 (TS 1/4") alebo 2*XLR (piny 3 a 1 prepojené), alebo dva káble RCA-TS 1/4" alebo RCA-XLR.

(upravil Otas 3. 1. 2015 17:54)

Re: PA subwoofer versus HI-FI receiver a HI-FI sloupové reproduktory

No, odzadu to vypadá hezky, pokud to tak i bude hrát, tak bude fajn. Jen bych ten červený přepínač (110/220 V) ihned po koupil zakápnul lepidlem, nebo to určitě nějaký šťoura přepne a bude zle.
Vím o čem hovořím, v mém případě to naštěstí byl jen světelný efekt za pár tisícovek. A podařilo se mi ho opravit.

(upravil dolly j 3. 1. 2015 19:07)

Re: PA subwoofer versus HI-FI receiver a HI-FI sloupové reproduktory

djmayo
Tie konektory nie sú kombinované. Podívej se pořádně. Jednou je tam input podruhé output. To nevadí? Co myslíš?

Re: PA subwoofer versus HI-FI receiver a HI-FI sloupové reproduktory

dolly_j podívej se pořádně, jsou to kombinované konektory.
Ty pravé input jsou XLR a mají uprostřed díru, do níž jde zasunout TRS 1/4" (6,3mm jack).
O těch levých XLR nikdo nemluvil. Obvykle to bývá jen propoejné se vstupními, tak aby se signál dal vést na další zesík, ale občas tam lze najít bufer.

Re: PA subwoofer versus HI-FI receiver a HI-FI sloupové reproduktory

Máš nejspíš pravdu, omlouvám se djmayo.

Re: PA subwoofer versus HI-FI receiver a HI-FI sloupové reproduktory

Diskempty> tak už ho mas doma? Jak to hraje?

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

Re: PA subwoofer versus HI-FI receiver a HI-FI sloupové reproduktory

Tyhle diskuze fakt miluju, když tazatel nedokáže nakonec ani napsat " hraje to z prdele" nebo koupil jsem neco lepšího.

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

Re: PA subwoofer versus HI-FI receiver a HI-FI sloupové reproduktory

Možná ještě root of empty disk neoutsourcoval dostatek měsíčního výpalného do požadovaného badžetu lol.

Web

Re: PA subwoofer versus HI-FI receiver a HI-FI sloupové reproduktory

Stale nic?

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

Příspěvky [41 až 51 z 51]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » PA a zvukařina » PA subwoofer versus HI-FI receiver a HI-FI sloupové reproduktory

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£