Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 246 z 421)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 244 245 246 247 248 ... 421 »»»

RSS

Příspěvky [4,901 až 4,920 z 8,415]

(upravil Hazys 30. 12. 2014 2:57)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak to 6W Dčko byla spíš jen taká provokace... Ale chodí to pěkně. I v tomto bastloidním stavu. To byl jen takový proof of concept.  Teď už to jen nafouknout tak na půl kilowattu. lol

Zajímavý by bylo zkust Dčko postavený okolo nějakého "DSP", šlo-li by to tak nazvat.. Nezkoušel někdo? Tyhle primitivní analogový zapojení jsou dneska už obsolátní...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ultimátní by bylo elektronkový Dčko, pěkně s elektronkovým generátorem pily, komparátorem a na na spínanej koncák nějaký masivní lampy určený ke spínání lol to by byl zvouček.

(upravil Hazys 30. 12. 2014 3:18)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jen se moc nesměj, lampový Dčko již kamarád úspěšně realizoval. Vim že tam byl s něčím problém, kdyžtak vyptám fotku, "zítra". Tudíž asi bys nebyl první realizátor, ale bylo by zajímavý to dotáhnout do konce.

(upravil Hazys 30. 12. 2014 12:31)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jeden z problémů prý je ten, že oproti OTL nárůst výkonu žádný smile

http://3.bp.blogspot.com/_BwxZUidnJkM/TQ_XqdRQtVI/AAAAAAAAA3A/vc7XoOk7cfg/s1600/IMG_6006.JPG

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Taky bych chtěl mít tolik času big_smile

(upravil Lukaso 30. 12. 2014 18:40)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Udělal jsem si radost, že jsem osadil část jedné z desek, které přišly od číňana. Osadil jsem procesor a pár dalších součástek, abych otestoval USB (částečně osazená deska USB audio AD/DA).

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

No jsem zvědavej, ale ty popisky jsi mohl asi trošku zmenšit. Moje desky od číňana už jsou předaný české poště, takže tak do měsíce to mám doma big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Loni jsem tuším v tento čas měl doma desky na DAC s dual AD1955, který se nevyvedl. Ostatně jako všechno za celý tento rok. Kua už mě to docela štve. Už mi nejde ani to kopírování. Jsem si chtěl rozjet krásný příklad s UAC1 pro mikrofon u Discovery Kitu pro Keil a i když jsem to x krát kontroloval tak mi to ani neloguje přes UART. Do pr... práce. hmm Ale ono se to podá. smile Co se mi líbí, že tam ten borec upozornil na jednu věc s který jsem v rámci asynchronního feedbacku zápasil. Je to z nějakého ruského serveru, takže google translator. Tyto věcí se loví po všech čertech. Zase na druhou stranu mě to pořád posouvá dál. Prostě klasika: čtení, zkoušení atd. a pořád dokola. Je to neuvěřitelně únavné a kolikrát si říkám, že s tím seknu, ale já když se do nečeho zahryznu tak to je konečná. big_smile Dobré na tom celém je, že jsem zpět v "pracovním" procesu. Letošek se nějak nevydařil, ale příští rok si to snad vychutnám a dodělám aspoň ten transport. Pak chci udělat USB kamerky, zatím dvě jedna 640x480 a ta druhá 2MPx s nočním viděním a s polohováním přes serva. A v další fázi chci nějakého robůtka. Něco malinkého, rozhodně to nebudou ty obří mrchy s kterými jsme se bavil před x lety.
Na novoroční přecevzetí jsem nikdy nebyl a ani to dělat nemíním. Je to hovadina. Člověk míní a pán Bůh mění. big_smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podařilo se mi natočit perlu lol https://www.youtube.com/watch?v=WuYRG6FWsII

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

A ta perla je co? Že neudržíš foťák chvíli v klidu? Nebo to, že na tom nic není vidět?

Web

(upravil Yeayer 31. 12. 2014 18:09)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Aha. Bylo to točený mobilem na maximální zoom. Zkus si to udržet smile A promiň že takovýhle okamžiky prostě neočekávám dopředu a že nemám věšteckou kouli abych přesně věděl co se stane.
E: Všiml jsem si, že k veškerejm mejm příspěvkům tohohle typu jsi skeptickej a poměrně dost arogantní. To samý bylo předtím s tím videem na youtube o těch cereáliích a i u toho LED blesku, jenom kvůli tomu, že máš naprosto odlišnej smysl pro humor a líbí se ti něco jinýho tak nevidím důvod proč jsi tak arogantní. Bez urážky.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Klucí, neperte se, aspoň neska večer né smile

(upravil sagitarius 31. 12. 2014 19:44)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

No tak sorry, že na tom videu není nic vidět, můžu za to já. Nemůžu si pomoct, ale žádnou perlu tam nevidím, jen pár ožralců motajících se po ulici...
A teď mě prosím omluivte, du bumbat Matláma patláma paprčáááála!

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

tak se pak natoc a hod to sem....

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Déčka se dělaly z flašek už snad v šedesátkách lol


Já si dnes udělal radost tim, že jsem konečně po letech nakreslil desku a objednal součástky do výhybek svejch asi 6 let rozestavěnejch velkejch černejch beden smile

Mějte se! smile

(upravil Hazys 1. 1. 2015 0:45)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Vítej Frenku!  Můžeš mi pls poslat link (do SZ) na tvojí bakuli? Doufám, že si pamatuju správně člověka smile

Něco podobného tu tvořím a nějaká inspirace by byla vhod. Tenkrát si mě to snad posílal, ale soukromé zprávy všecky šly směr koš za tu dobu.. místa málo smile

Díky

(upravil milan1968 4. 1. 2015 22:19)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

JÁ si hraju s tímhle.http://imageshack.com/a/img540/8600/2ePTPx.jpg,http://imageshack.com/a/img538/6917/lhGuq6.jpghttp://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/538/lhGuq6.jpghttp://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/540/2ePTPx.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

No nádhera big_smile Něco podobnýho sem chtěl doma vždycky mít . . .

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Díky. Není to ještě zdaleka hotovo. Je na tom práce jako na kostele. Jen jsem to už nemohl vydržet a mezi svátkama jsem to musel na zkoušku smontovat. Bude spousta kytování a broušeni a ještě vymyslet povrchovku. Rád bych dýhu,ale v okolí nevím o nikom kdo by mi to byl ochotný vytvořit. Takže asi lak.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

NAD 216. Dostal sa mi na opravu...
Chlap to kupil na ebay, ze lavy kanal nefunguje... Nejaky odbornik sa v tom vrtal...
https://lh6.googleusercontent.com/-dsYiulzjn7k/VKwYweXUjGI/AAAAAAAAAlo/dTuIdii8Xh4/s640/DSCN3131.JPG

OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala Linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x HYPA10 (pasiv KEF LS50 meta | CW DAC1 | HYPA17)

Příspěvky [4,901 až 4,920 z 8,415]

  Stránky: ««« 1 ... 244 245 246 247 248 ... 421 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£