Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 23 z 23)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

  Stránky: ««« 1 ... 21 22 23

RSS

Příspěvky [441 až 452 z 452]

(upravil bubuxin 8. 1. 2012 15:55)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

LED? Asi nehovoríme o tom istom prepínači.
Edit: už mi to došlo, nemám doma prepínač na ktorý sa pýtaš. Pardón.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Asi máš originál od TT?
Doufám, že se někdo najde, Lubo už bohužel nestihnul poslat osazovák.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Obráť sa na jmd na slovanete.

(upravil pslava 8. 1. 2012 18:24)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Pokud se jedná o tuto destičku: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph … 428#104428 a rozumím tomu dobře, že je pro přepínání HS-DAC pro ty, kteří k němu nemají Tomovu spodní desku zdroje, na které jsou pomocné smd odpůrky, tak bych taky jednu potřeboval...

Basstl a ostatní : nemáte  někdo jednu na prodej ? smile   Případně, kdo by mi z vás jeden kus spíchnul ?

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Tahle destička nenahrazuje Tomášův zdroj, ale je určená k přidělání na čelní panel a se zdrojem se propojí plochým kablíkem.
Jsou na ní přepínače vstupů a indikace navoleného vstupu LED.

(upravil pslava 8. 1. 2012 23:19)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Basstl: Sice jsem to nenepsal zrovna nejlíp, ale myslel jsem to stejně ... Na té desce zdroje jsou totiž zespod i smd odpůrky, které patří k přepínání ..., o nahrazování zdroje neměla být řeč. smile

ještě poznámka: pokud desku na panel propojuješ přez desku zdroje, nikoli přímo k horní desce dacu, tak potřebuješ na panel jinou desku ( takovou, kde je deska propojena se spínačema a led diodama na přímo bez rezistorů). Doporučuji se zeptat autora. wink

(upravil TomasT 16. 1. 2012 16:32)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Kdyby nekdo chtel, tak mam nejake zdroje co nemaji vrchni masku, jinak jsou uplne v poradku, vyrabely se znovu, takze mi zustaly. Jinak mam novy dac, budto jako jednovstupovy nebo 6 prepinatelnych vstupu, rizeni hlasitosti, dalkove a clock generator v jedne skatuli. V podstate ovladani a vzhled je stejne jako mel BB-DAC. Nebo pouze 1 digital in a symetricke vystupy. Nesymetricke je mozno vytahnout pres kablik na konektor. Snad se mi podari udelat nejakou tu fotku.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Bude možnost poslechu? Že bych se stavil na cigáro až trochu budou sjízdné cesty. Asi blbá otázka jak je na tom nový dac zvukově, půjde poznat rozdíl na DPA 223 s dispre proti HS DAC?

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Bude... V podstate kdykoliv, ale nejdriv musim par veci dodelat. Tou prvni jsou bedny, ano, jeste je nemam i kdyz je mam nekolik mesicu doma. Ale uz jsou tyden ve specializovane lakovne na nabytek, takze za dva tri tydny by mohly byt zpatky. Doufam ze se podari ten lak stejne dobre jak vsechno ostatni, protoze jinak uz nebude nic, akorat muj funus... Takze jak spadne snih, budu mit uz doma asi trvalou instalaci nejspise 2 x tyto nove DACy, 2 x DPA380SSE, accetony a pracku. Mistnost nezatlumenou a bez uprav jak predtim, nezbyva na ni cas. Dva dacy potrebuju proto, ze mozna bude digitalni vyhybka pro basovou bednu a jednak proto, ze pojedu v biampingu a mam jen jedny symetricke vystupy.

Co se tyce rozdilu, tak v te nejvybavenejsi verzi kdy bude mit svuj clock, tak bude lepsi urcite, o tom neni pochyb... Je mi to lito ze to musim napsat, ale je to preci zase neco novejsiho, i kdyz ne tolik, stale zustavam u AD1853, takze diametralne odlisne to nebude. Spis komfortem a moznostma pripojeni, ma 1 x aes/ebu, 3 x koaxialni SPDIF, 2 x opticke SPDIF, dalkove ovladani, externi clock ktery je priraditelny na kterykoliv vstup, rizeni hlasitosti, symetricke vystupy, vypinani displeje, mute. V podstate vse co umel BB, tento umi taky. Navic muze mit integrovany modul hodim vevnitr v krabici. On uplne zas tak novy neni, hral minulym rokem v Hradisku a nekde mozna bude jak se popral s audiolabem. To v nem jeste nebyl clock, jen audiolab jako zdroj signalu.

Co je mozna pro nektere zklamani, tak nebude jako stavebnice, ale jako hotove moduly dacu a zapinaci casti s trafem, slozitejsi varianty s ovladanim budou jen kompletne sestavene, popsane zepredu i zezadu tak jak to ma byt.

A kdyby nekdo chtel pujcit na vyzkouseni, kdyz si pro nej prijede a priveze zpatky, mam jeden slozeny a ted nehraju, klidne pujcim.

(upravil reeb 16. 1. 2012 20:44)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Skvělé zprávy wink

Web

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Potřeboval bych HS-DACem krmit dvě zařízení současně:
1) monitorový zesilovač (umístěný hned nad HS-DACem - připojený 10cm kabely)
2) masteringový SSL kompresor (vzdálený 2m, se symetrickými vstupy)

Mám tu postavenou jednu destičku symetrických výstupů s SSM2142
http://www.studio21.ch/diy/neeno/ssl9k/ … Preamp.pdf (schema 3)
a napadlo mě, zabudovat ji přímo do krabice s převodníkem.
Nebude to pro HS-DAC problém, když bude trvale připojen jak na vstup zesilovače, tak k balanceru?
(Vstup je zapojen přímo do vstupu SSM2142 - čili žádný reszistor, či oddělovací kondenzátor)

Web

(upravil jaski 23. 12. 2014 19:29)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Zdravim. Neměl by někdo seznam součástek a osazovák ke zdroji HS-DAC? jaski

Případně funkční kontakt na TomasT.

Příspěvky [441 až 452 z 452]

  Stránky: ««« 1 ... 21 22 23

Audioweb.cz » Zdroje signálu » HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£