Téma: Frézování

Zdravím,

stavím bedny a chci aby vypadaly. Doposud jsem spoléhal na kamarády, co mi frézovali otvory, aby měniče lícovaly s čelní deskou, ale v amatérských podmínkách těžko docílit dobrých výsledků. Já na to nemám ani nářadí a ani zkušenosti. Celkově mi přijde, že truhláři se k tomu moc nemají. Znáte někdo nějakého z okolí Olomouce, který by se k takové práci měl? Díky za odpovědi.

Re: Frézování

Pokud by ti nevadilo, že jsem od Pardubic a dodací lhůta cca 21 dní a ještě tvá představa musí být vyrobitelná na 3 osé CNC horní fréze. Napiš o co máš zájem.

Re: Frézování

Diky za odpoved. Pak leda poslat desky postou. Jen vyrezat diry bych nejak zvladl, ale chtel bych ty repra zapustit do te desky. Urcite vis jak to myslim.

Re: Frézování

Tak pro začátek, kolik těch reproduktorů v jedné bedně bude a přibližně rozměry bedny.

Re: Frézování

Taky mám přístup k tříosýmu vertikálu CNC, nicméně papírů mrak, takže to nebude za tejden - a jsem ještě dál než Reta smile jen tak pro info max obrobitelný rozměr je cca 400*700mm.

Re: Frézování

http://vymamodel.cz/kontakt/

(upravil made001 18. 11. 2014 23:03)

Re: Frézování

Rozměr čelní desky je 570x300mm. Budou to třípásma. Basák a střed jsou klasicky kulaté, výškáč obdélník se zaoblenými hranami. Díky za odpovědi.
EDIT: Do Uničova zítra zavolám. Ve čtvrtek jedu okolo. Díky

Re: Frézování

ruční frézkou to může být?

Re: Frézování

Už mám desky v Uničově. Takže díky moc všem!