Re: VW Gamma

Oprait changer. Vyčištit a seřídit optiku laseru, kontrola tlumení závěsů mechaniky ve skříni ev. výměna snímače.

Re: VW Gamma

Mám tu teď taky rádio Philips Gamma 3 RDS MMS, mám k němu i kartičku s kodem, jen jej neumím zadat.
Zkoušel jsem různé kombinace tlačítek co jsem našel UFG, ale ty byly asi na novější modely rotože tam nemám FM1.
Stále mi to píše SAFE a nerozsvítí se 1000 abych mohl zadat kod.
Má pouze tlačítka 1,2,3,4 - U, VF, OO, M, DX, RDS - šipky vpravo/vlevo.

Rádio jsem dneska vyndal z Audi 100 mého strýce a provizorně mu tam dal jiné. Ale on tam chce zpátky tohle, které tam bylo z výroby.
Nevíte někdo jak tohohle staříka přesvědčit abych mohl zadat kod?

(upravil miro 30. 1. 2016 16:42)

Re: VW Gamma

Když svítí SAFE tak už asi těžko. SAFE říká, že se někdo pokusil více jak 3x zadat neplatný PIN. Rádio je zablokované.

Re: VW Gamma

Musíš zjistit za jak dlouho můžeš učinit další pokus. Mám Grundika a tam je to dokonce přesně popsáno. Např třetí pokus za tři hodiny. A možná poslední pokus třeba ( desátý?) až za 10dní. A bude vyčerpáno definitivně.

Re: VW Gamma

Auto bylo v servisu a po týdnu se z něj vrátilo s opraveným motorem který neprošel emisemi. Bohužel se závadou na rádiu, co s tím kdo dělal se neví.
Tak já je zapnu do zítřka na zdroji a uvidím jestli mi to napíše čárky jako Blaupunkt, nebo něco jiného kromě SAFE.

(upravil MiH 30. 1. 2016 20:25)

Re: VW Gamma

Po hodine na zdroji bude opäť žiadať kód smile Kód potom zadáš tlačidlami 1234 a potvrdíš šíkou doprava.

Re: VW Gamma

Ano, za předpokladu, že už to někdo neudělal předtím a opět tam nenalil špatný PIN.

Re: VW Gamma

Kluci kody dělám pořád jak na rádia tak i navigace všeho druhu, ne jen VW. Pokud někdo bude chtít kod, prosím o kontaktování na fendrych-elektro@centrum.cz