(upravil ondra.klofat 9. 10. 2014 17:16)

Téma: DAN Acoustic Taurus

Při plánování upgradu subwooferu pro malé a co nejkompaktnější PAčko, jsem přemýšlel o výměně osazení na Kappa 15LF + v téhle variantě asi nevyhnutelné přidání druhého subwooferu (momentálně no-name 15 palec z Hadexu). Ovšem nějak jsem se postupně dostal k myšlence, místo 2 malých subwooferů vozit 1 velký. Konkrétně pošilhávám po DAN Acoustic TAURUS SUB...  BC 18PS76. Tak mě zajímá, jestli s nim někdo nemá nějaké zkušenosti a jestli má cenu po něm dál šilhat wink Co se týče alternativ, tak jsem otevřenej všemu v podobné cenové hladině, tzn kolem těch 10T (ale stavět vlastní se mi nějak extra nechce big_smile . Dík za tipy a názory.

(upravil exxxi 10. 10. 2014 7:18)

Re: DAN Acoustic Taurus

Já jsem doteď používal basreflexy velikosti 54x63x48 (šxvxh), jeden origoš a jednu kopii tohodle: http://www.hudebnicentrum.cz/eshop-proel-ex_18_sp-15187.html . Ale mám v tom repráky DAS18H. Poměr ceny a výkonu skvělý. Teď přecházím ne větší aparát, takže skelety jdou do světa. Můžu to srovnat třeba s basovkou osazenou Kappou 15LF a ta není slyšet vůbec. Tahle 18" je laděná na nějakých 44Hz.

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.