Téma: Reprosoustava

Dobrý den. Chcel by som nejaku repro sustavu do 500€.
Aby tam boli 2 reproduktory a vsetky potrebne veci k tomu aby to hralo hlasno a kvalitne. (zosilovac a pod.)
Niečo podobne tomuto http://www.electronic-star.sk/Set-repro … i29200.htm
Ale to neviem ci je kvatilne.
Dakujem vsetkym smile

Re: Reprosoustava

Zrovna ten skytec je pravý opak od slova "kvalitné".
Radšej keby si sa trochu rozpísal, aké bude použitie, štýl hudby, čo od toho očakávaš, okrem teda "hlasno a kvalitne".
Inak toto je vyjadrovanie tak na úrovni 15-ročného pubertiaka...

(upravil djmayo 9. 10. 2014 20:42)

Re: Reprosoustava

za 500€ sa da kupiť tak jedna kvalitnejšia aktivna repro bedňa napr. RCF ART 415, Electro-Voice ZLX-15P.
Pokiaľ by to mal byť par tak  za 250€ks sa v aktive nič rozumne kúpiť nedá, najlacnejšia rozumná bedňa čo si ako-tak poradí bez podpory subbasov je Mackie THUMP15 (teraz je nova vylepšená rada) no tam je cena okolo 350€/ks, možno ak by stačil 12" tak  EV ZLX 12P sa dá zohnať za 309€, ako bednička hrá veľmi slušne, no neviem či by to bez subbasu stačilo na basoch, no stredovýšky to hrá veľmi seriózne na tú cenu a je to značkové.

Snáď jediné s 2 reproboxami, čo by ako-tak hralo by bolo jeden pár boxov Akiyama ARX-115 živených zosikom LEXON 1500XL (možno by stačil aj 900XL), každopádne to doporučiť nemôžem, lebo stále je to low-end, každopádne oproti omitroniku, skyteku, aune, ibeie, SAL a podobnému bordelu ta aspoň ako-tak hrá, no stále je to level nižšie než odporúčané boxi vyššie. Na seriozny malý aparát je potrebná suma tak 1000-1500€ a viac ak sa chce aj subbas.

Re: Reprosoustava

Styl hudby by mal byt rap a electro (showtek,martin garix , trapcity a pod.)
Fuuha tak do 500€ asi nic take nezozenem? hmm
Tak musim setrit. smile Dakujem za odpovede smile

Re: Reprosoustava

Ak chceš tak Ti pustím moje American Audio DLT15A. Sú to slušné bedne kupoval som ich pred dvomi mesiacmi len kvoli šiestim hraniam na jednej šnúre a teraz nemajú využitie a zbytočne stoja v sklade. V pohode som s nimi ozvučoval na muziku a hovorene slovo cele namestie v ZA a BA. Bedne maju trojpasmove korekcie filter na orezanie spodkov. Niesú to plasťaky sú z preglejky. Ak by bol zaujem viem spravit dobru cenu.