Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Výběr receiveru

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 21]

Téma: Výběr receiveru

Potřebuju radu. Přemýšlím o koupi nového receiveru a zalíbil se mi MARANTZ4600 nebo Harmankardon 132.
Bedny mám osazený Tonsil GDN 16/50 a GTC 11/100.Jakej by k nim líp šel?A neni to zbytečný přepych na takové repro?
Díky za názory.Klidně doporučte i jiný. Cena max. do 10.000,-

Re: Výběr receiveru

Ani HK už není, co býval. Bývala to luxusní, technicky špičková značka, stejně jako kdysi Bang&Olufsen. Teď se mi ty jejich věci vnitřním provedením moc nepozdávají.

Web

Re: Výběr receiveru

Mám zálusk na Marantz SR 4021 nebo Marantz PM 7001. Taky jsem chtěl SR 4600, ale neplánuji domácí kino.

Web

Re: Výběr receiveru

No já jo. a co si myslíte o těch bednách bude to ok k takovýmu receiveru?

Re: Výběr receiveru

To neřeším ... Mám 226/07 + GTC 11/100

Web

Re: Výběr receiveru

za 10 000kc toho moc necekej. stezi bys zato dal dohromady stereo zes a ty za to chces hned 5-7kanlu a veci okolo...jaka bude asi kvalita jednoho kanalu... Jak uz Sinclair nekde psal... pokud A/V receiver tak aspon za 25 000kc a nejlip nejakej NAD...verim, ze kdyz je spravuje tak asi vi ktery jsou zmetky a ktery ne. tot muj nazor. jo a ty repra co mas budou urcite lepsi nez ty maly plastovy zmetky ke kterym receivery do 10 000kc bezpochyb urceny jsou.

Re: Výběr receiveru

No nevím ...

Web

Re: Výběr receiveru

Boda:Tak jak ti hrajou?

Re: Výběr receiveru

Ony ty cenové kalkulace ještě víc vyniknou, když si uvědomíte, že cenový nárůst na " cestě " fabrika - koncový zákazník je třistaprocentní....Čili desetitisícová věc jde z fabriky tak max. za třiapůl a to ještě na tom fabrika musí mít zisk... smile

Re: Výběr receiveru

z toho vyplyva ze nema cenu kupovat levny stroje smile
kazdopadne bych se priklonil k tomu H/K

Re: Výběr receiveru

to mi povídej wink

Web

Re: Výběr receiveru

to by pak treba NAD T773-ka ktera stoji kolem 50tis vychazela na nejakych 15tis a to natom jeste fabrika musi vydelat...vedel jsem ze to tak nejak funguje ale zeby az tak? dela se mi spatne... asi sem byl dost naivni doposud sad

Re: Výběr receiveru

Jo, těch 300% je takové skoro nezbytné minimum, bývá to i značně víc. Kdyby tu někdo provalil nákupky "autohifi", tak by Vás to porazilo na záda...

Web

Re: Výběr receiveru

Třeba osvědčenýho Denona. Yamahou, Onkyem nebo Marantzem taky neuděláš chybu.

Re: Výběr receiveru

Ja rozmýšlam nad DENON AVR-2805 (bude to len pre kino), ale zarazil ma jeden údaj - zdroj 300VA, teda pokiaľ mám dobre info ak nie, prosím opravte ma. Nejak už neviem čomu mám veriť. To staršia Yamaha 557 mala nejakých 350VA. Čakal by som od Denonu tejto kategórie trošku adekvátnejší zdroj.

Re: Výběr receiveru

DENON ma v nabidce docela peknej reciever bez koncu, cena cca 27k, ted je na goliasi recenze. dat k tomu solidni konce... jinak nevite nekdo, v jakym frekvencnim rozsahu jsou nahrany v DD a DTS kodovani surroundy?

Re: Výběr receiveru

Malé upřesnění : Receiver je přijímač s koncovým zesilovačem, to je vžitá terminologie....bez konců je to tuner...

Re: Výběr receiveru

OK, do priste se polepsim smile

Re: Výběr receiveru

+ druhe upresnenie nie je to reciever ale RECEIVER.

Slovo reciever v angličtine neexistuje - aspoň pokiaľ dobre viem smile

Re: Výběr receiveru

Jakej receiver je lepší? Harman 132 nebo Denon 2105?

Benazi: jo jsem s nima moc spokojenej..mám je v 30 litrech a br na 42hz

Příspěvky [1 až 20 z 21]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Výběr receiveru

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£