Re: Pro vyznavače dobrého rocku

dnes ještě No Name sk.v 18:00.

Re: Pro vyznavače dobrého rocku

Vojta: však poudám, že vím hovno big_smile Asi jak jsem byl zblblej tím "EAW" (už nevim ani jak jsem na takovou ptákovinu přišel) že se mě to tak líbilo. Ale je fakt, že na tom "malým" plácku relativně blízko to bylo dostatečný, možná ale v celkem úzkym pásmu, to takhle nepoznám. To jsou teda nějaký bandpassy?

Re: Pro vyznavače dobrého rocku

Jojo, vevnitř jsou "do V proti sobě" dvě 18ky. Je to docela zběsilý, defakto když si tu bednu obejdeš ze všech stran tak to má předek stejný jako zadek. Ovšem dává se to jen tím pravým předkem smile. Ale zvukově a za ty prachy nic moc.
To oproti tomu ty SB218 od L Acoustic co postnul Kritik jsou super, jen když se dívám na ten poměr vršky/basy tak mít 4+4+4 basy na 11+11 vršků a ještě KUDO je nějak moc. Ale asi to byl záměr kvůli pokrytí. Já se běžně dostanu na 7+7 ks KUDO a 6+4+6 basovek, a dám s tím i 4-5k lidí.

(upravil Kritik 6. 9. 2009 19:43)

Re: Pro vyznavače dobrého rocku

Vojta: řeknu Ti jak začal hrát Monkey, stáli jsme asi 20-30 metrů od pódia a ty tlaky byly teda ještě dost velké. Museli jsme s mojí odejít, nedalo se to poslouchat. U Olympicu jsem stál asi metr od basů a bylo to o něčem jiném. V pohodě se tam dalo stát. Je jasné, že obě skupiny jsou o něčem jiném a taky se budou asi jinak "zvučit".

edit: Nevíš náhodou co poučívají ty L Acoustic za měniče?

Web

Re: Pro vyznavače dobrého rocku

L Acoustic maj repra od BC, 18 sound a některý jsou "vlastní". Bude to stejný jako s "jejima" zesilovačema, kterou jsou defakto Lab Gruppeny akorát s nálepkou L Acoustic (typ xxx) a trošku jiným vzhledem. smile

No je možné že MB mohli hrát daleko víc nahlas, taky uplně jinak nakroucený než Olympic, taky jsi mohl stát v určitém místě kde bylo prostě basů víc než normálně, je toho moc co mohlo mít za vliv, ale zase budu ti trošku oponovat protože i kdyby všechny ty basy jely na plno tak to teda zas takovej tlak není smile.

Jinak měl jsem jednou rozdělanou tu basovku bo se mi urvalo madlo a spadlo dovnitř, a reproduktor opravdu monstrozní, přes 20kg, obří chladič na magnetu. Opravdu velice robustní, i když zase v takových bednách to není nic neobvyklého. Ono přeci jen takový reproduktory musí vydržet i provoz na doraz, výchylky okolo 2-3cm a podobně smile

Re: Pro vyznavače dobrého rocku

Kritik: přesně stejný pocity jsem z Opic měl taky..hóóódně to kopalo. Ale koukám, Vojta prostě žije v jinejch dimenzích, nás pozemšťany by takový tlaky už asi rozmašírovaly big_smile

(upravil Vojta 29. 10. 2009 22:06)

Re: Pro vyznavače dobrého rocku

Zorg: No já už mám hodně ve svém "rozvrhu" aparát s basy alespon 8x18" na stranu, někdy i nějáký ty 21" smile
Ale taky mám někdy jen 4x18" nebo tak. Musíte být zvyklí z domu a ne furt tavit ty 5" tongue  cool pak je kopák pro vás jak kladivo do hrudníku smile

A to pokud najdu foto, tak mě jednou jistý "mistr" donutil si před basovky pověsit značku že hrozí poškození sluchu a byl u toho pytlíček se špunty, děs :-/

Tak foto mám smile

http://s19.postimg.cc/dt1rcune7/37_basovkyaochrana.jpg

Re: Pro vyznavače dobrého rocku

Tak co, přiznejte se, kdo byl letos na Havířovských slavnostech, podívat se na "dědky" z UK (SAXON) a další hvězdy pod širým nebem. Letos poprvé a doufám že se to u mě stane pravidlem. smile

Re: Pro vyznavače dobrého rocku

12.1.2015 jdu na Manowar  čez aréna.

(upravil stiglitz 9. 1. 2015 19:43)

Re: Pro vyznavače dobrého rocku

Na Manovar jsme byli v Pardubicích, to bylo maso. Připrav se na to, že ucítíš každý vnitřní orgán, já myslel, že mi to utrhne plíce.No, ale je zajímavý, že po koncertě jsme se normálně mohli bavit. Je to pro mě nepochopitelný, žádný zalehlý uši, pískání v hlavě. Nic. Brilantní zvuk, lepší už měli předloni snad jenom Kiss. Ti ovšem měli hlasitost tak na 70% oproti Manowar!!!
Když jdu na naši kapelu, všechno je slitý, a permoníky mám, krom toho, že neslyším, v hlavě týden. Nedovedu si to vysvětlit, ale je to tak.
Poklona zvukařům Manowar!
A to jsem z domácí scény slyšel asi naživo všechno, jinak byli jsme na Black Sabbath, super, Iron Maiden, letos nás čekají Def Leppard, Judas Priest, a manželka už se nemůže dočkat Scorpions.

Re: Pro vyznavače dobrého rocku

Na AC/DC do Rakuska sa nechystáte?

Re: Pro vyznavače dobrého rocku

Doufám, že dorazí i k nám.

(upravil xmarek 10. 1. 2015 5:28)

Re: Pro vyznavače dobrého rocku

Souhlas. Docela rád bych se s nimi setkal. Třeba si s nimi jednou podám i ruku. big_smile Jsou fakt dobří. banana banana2
http://youtu.be/v2AC41dglnM

Web

Re: Pro vyznavače dobrého rocku

Nevím kde by to umístit tak zkusíme sem:
sháním do sbírky DVD 50 let kytary Fender Stratocaster live in concert 2005 (Moore, Walsh, Gilmour, May, Rodgers a další...) stačí a preferuji kvalitní kopii (DVD-R) barterem výměnou kus za kus nabízím něco z mé kolekce, seznam na mail. Nebo nezávazně nabídněte s cenou.

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Pro vyznavače dobrého rocku

https://www.youtube.com/watch?v=tAd5ha41kWg