Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Pioneer VSX-528-K (Black) + S-ES21TB-T (Teak)

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

(upravil elevator 8. 9. 2014 18:11)

Téma: Pioneer VSX-528-K (Black) + S-ES21TB-T (Teak)

https://i.cdn.nrholding.net/16830278/1000/1000

https://www.mall.cz/3-d-receivery/pione … 1tb-t-teak
https://www.mall.cz/subwoofery/pioneer-s-21w


Dobrý den, prosím o názor na tuto sestavu a subwoofer. Byla by převážně na filmy, ale také na hudbu z CD a Xbox. Nebo pokud znáte lepší sestavu do 15.000 Kč. Děkuji

Re: Pioneer VSX-528-K (Black) + S-ES21TB-T (Teak)

Ojeb jako všechno další co se momentálně prodává. Kino má svůj standard, tímhle ho nedokážeš splnit a tak si ho nepořizuj. Radši utrať těch 15K za lístky.
Napadlo by tě se zeptat jestli horolezecký lano za 100 korun je ok?

Re: Pioneer VSX-528-K (Black) + S-ES21TB-T (Teak)

Jdi si to poslechnout, popřípadě přijímej názory jen těch, co to mají doma, nebo dlouhodobě slyšeli. Jinak je to jak říká MethMan, ať chceš, nebo ne. Záleží jak velké máš nároky. Věřím, že spoustu lidí tahle sestava dokáže minimálně pobavit. smile

Web

Re: Pioneer VSX-528-K (Black) + S-ES21TB-T (Teak)

Já bych se toho nebál. Dobře zahraje i sestava od Geniusu, když se dobře nastaví a člověk není hluchý a nepotřebuje výkon stovek wattů.
Každopádně poslechnout.

Re: Pioneer VSX-528-K (Black) + S-ES21TB-T (Teak)

Odvážne tvrdenie.

Re: Pioneer VSX-528-K (Black) + S-ES21TB-T (Teak)

To není tvrzení, to jsem si vyzkoušel v praxi.

Re: Pioneer VSX-528-K (Black) + S-ES21TB-T (Teak)

jardo já si zas několikrát vyzkoušel v praxi že geniusy a podobný věci jsou použitelný leda tak na zvuky her u počítače.
Už mi prošlo rukama při opravách ledacos a to i v ceně že jsem nad tím jen nechápavě kroutil hlavou. Přesto mi počítač hraje přes věž sony z 93 roku, prostě proto že se mi žádný z nich zvukově nelíbily. Není to vůbec o rámusu, protože většinou hraju hodně potichu.
Nejsem vůbec náročnej, stereo i domácí kino mám taky spotřebku (bedny Saba nebo TVM, zesíky sony), ale tohle je prostě to nejpodřadnější.

Elevatore tohle chce poslechnout a nejlépe doma v klidu. Bohužel obvykle čím novější, tím ošizenější.
Protože sám doma hraju na něco podobnýho jen od sony z roku 2004, který se bratránkovi líbilo, takže si myslím 2009 pořídil něco podobného, jen za lidovější cenu. Dost mě zklamalo jak je to ořezané a jak moc hůř to hraje.

(upravil MethMan 16. 9. 2014 8:56)

Re: Pioneer VSX-528-K (Black) + S-ES21TB-T (Teak)

On ten dotaz je hodně zavádějící. Každý si představuje jinou úroveň. Kino má své standardy + nepsaná pravidla a ty s televizí, papundeklovými breptáky a 1 SW dosáhnout nejdou.  Receiver samotný je podmínečně v pohodě (vyšší šum, nízká proudová zatížitelnost monolitických konců). Ale jestli někomu stačí takové to domácí syčení a dunění, proti gustu ...
Poslouchat to nemá smysl. Nelze to nijak věrohodně opakovat ani s ničím korektně porovnat. Prostě to je akorát tak dobrý, aby se to dalo prodávat za ty prachy.

Re: Pioneer VSX-528-K (Black) + S-ES21TB-T (Teak)

PavelTl...jenom jsem popsal vlastní zkušenost. Blbě nastavená levná sestava Genius hrála jako z prdele. Tak jsem si začal hrát s nastavením a už se to celkem dalo poslouchat. Ale každý to má jinak. Někomu stačí plandavé basy bez přítomnosti středů, tak si ohulí sub a pak to opravdu hraje špatně.

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Pioneer VSX-528-K (Black) + S-ES21TB-T (Teak)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£