Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » 21" reproduktor???

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [11]

Téma: 21" reproduktor???

Zdravim... Mal by som zaujem o nejaku konstrukciu s 21" reproduktorom. Na co bude dobry? Staci bassreflexova ozvucnica? neviem si predstavit ten zvuk alebo mohol by som urobit aj slimak/bashorn neviem ako to nazyvate... V bashorne by to malo aky zvuk??? Ma vyznam davat tak velky reproduktor do hornu??? Ked s tym niekto mate skusenosti tak ocenim ak sa s nimi podelite...
Dik

(upravil Martin 28. 10. 2009 0:29)

Re: 21" reproduktor???

Jaký máš konkrétně na mysly? A na co to chceš používat?

Re: 21" reproduktor???

Na nejake akcie mozno aj vonku len tak mam nazvys par eur a kopu volneho casu + nejake zaklady konstrukcie reprobedni.... A reproduktory som uvazoval:
http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=93731
http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=93733

Re: 21" reproduktor???

Ty chceš 21" na akce? Víš co to je tahat se s pitomými 15", natož 18"? smile
Repráky tohoto typu jsou určeny na trvalé instalace a na hudbu to pro mě osobně není to pravý ořechový jsou to takové kiňáky mezi PA, jdou dost dolů a dokáží pořádně zatlačit. Nicméně ten muzíkální bas mi u toho schází....

Re: 21" reproduktor???

dik pekne ja mam na zvlacanie lidi:D pustim sa do toho

Re: 21" reproduktor???

Ok, jinak jestli to chceš na nejnižší basy, tak tě basreflex nezklame... Ale nezpomeň an velké proudění vzduchu, musí to být pořádná štěrbina wink

Re: 21" reproduktor???

No tak ale to budu tlaky poriadne ak ides davat  21" repro big_smile

Web

Re: 21" reproduktor???

Dobrý den, chci si udělat toto, k čemu to teda jako je??
Hmm, k hovnu.
Tak fajn, jdu na to řezat dříví!

Re: 21" reproduktor???

Br je dobrá volba, ja mam tie postavené podla planu od B&C a hrá to fakt dobre.

(upravil Vsoft 6. 9. 2014 22:20)

Re: 21" reproduktor???

Ked sme pri tej velkosti tak tusim Funktion One F221 je dual 21" horna a nieje to az take neohrabane a tazke, ako by sa dalo cakat.

Re: 21" reproduktor???

Kvalitní magnet dává šanci to dát do bedýnky objemově podobné k 18" a v neodymové verzi není těžký ani ten 21" reprák. Ale něco to stojí. Spíše mi připadá příliš těžká hmotnost kmitacího systému.

Příspěvky [11]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » 21" reproduktor???

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£