Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 47 z 47)

Audioweb.cz » Smetiště » Jaký jízdní kolo

  Stránky: ««« 1 ... 45 46 47

RSS

Příspěvky [921 až 925 z 925]

Re: Jaký jízdní kolo

projíždím starý příspěvky a koukám, že to tu nějak zamrzlo. za tu dobu co sem na audioweb nelezl se toho hodně změnilo. například jsem si pořídál další kolo s číslovkou 5 za posledních 6 let big_smile hold člověk zkouší nový věci. jezdi náročnější terén a jak je známo- s jídlem roste chuť, takže jsem momentálně zaměřený na lehký AM

http://www.bike-forum.cz/upload/users_lib/19184/biky/big/dsc2311.jpg

Web

Re: Jaký jízdní kolo

Tak jsem si tak dlouho chtěl koupit stojan na kolo, montážní stojan, a když jsem viděl ceny, tak zítra navštívím železářství, koupím dva metry řetízku, háčky na zavěšení, a ještě pár drobností.
Kolo si vždycky zavěsím na jeden trámek pergoly, a to jak chci vysoko, bude viset na dvou řetízcích, a budu mít moc místa na chození okolo, a budu si k tomu i moci sednout.
A bude to za pár kaček.

Re: Jaký jízdní kolo

To se s tím vodkazem jako máme vopisovat bo co?

Re: Jaký jízdní kolo

ahoj stiglitz, ako si nakoniec dopadol s retiazkami? ja som doma biky zavesil na niec taketo: http://www.eshop.sportservis.sk/bbb-btl … odklad-hak akurat ze nie volny, ale pevny hak. Je to lacne a funckne... bohuzial, neda sa to nastavit ako potrebujes...

Re: Jaký jízdní kolo

Řetízky jsem koupil, z fabriky vzal z demontáže pár kroužku těsnění pístu do brzd, protože to neroztrhnu, ani kdybych se rozkrájel, a nepodrápe mi to rám. Dvě karabinky, dva háčky do trámu. Mám to doma, ale ještě jsem se k tomu nedostal.
Hazys: jaký odkaz si přeješ? Já mám kolo na ježdění do fabriky, ne jako hobby, takže do toho ani nějak nesypu. a stojan nejlevnější 1200,- mám pocit, a další krám domů, ani náhodou. Už takhle bych potřeboval větší bydlení, nevejde se to už sem, ach jó...

Příspěvky [921 až 925 z 925]

  Stránky: ««« 1 ... 45 46 47

Audioweb.cz » Smetiště » Jaký jízdní kolo

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£