Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » subwoofer hučí,basuje i při vyplem rádiu.

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: subwoofer hučí,basuje i při vyplem rádiu.

Ahoj,predevcirem mi bohužel odešel Sbw tak jsem se včera přivezl nový emphaser se zesilovačem..vše funguje až na to ze když vypnu zvuk tak sbw pořád hučí,basuje....toto basovani se zvětšuje nebo zmenšuje kdyz nastavuji Gain volume....v rádiu vše nastavené dobře...nevíte někdo čím to může být??a co by mi pomohlo?

Re: subwoofer hučí,basuje i při vyplem rádiu.

Mozno si naladil vysielanie Vesmirnych ludi.

Pri vypnutom radiu hra tiez? aj ked zastavis napr. CD, tak stale hra daco svoje?

Re: subwoofer hučí,basuje i při vyplem rádiu.

když vypnu rádio a mam klíček v zapalování tak ano "hraje" duni....když dam mute tak taky slabe duni.......co to sakra je??? původní Sbw a zesilovač to nedělali,takže kabeláž by měla být cajk,dával jsem za ní někde 700kc...zde by problém být neměl...napadá někoho něco?

Re: subwoofer hučí,basuje i při vyplem rádiu.

nějaká smyčka,  zkrat nebo špatný kontakt v signálové cestě k subwooferu (může to být i přímo v zesilovači)... nejjednodušší rada... jít postupně po kabelech po řetězci a kontrolovat (chápu že v autě to může být docela komplikované big_smile )

Re: subwoofer hučí,basuje i při vyplem rádiu.

Ked vypneš radio mal by Ti vypnut aj woofer remote cabel maš ako pripojený? Ked vytiahneš cinche z woofra hučí to dalej?

Re: subwoofer hučí,basuje i při vyplem rádiu.

remote zapojeny mám,vypne se jen pri vytahlem kličku,ale to není podstatný,podstatný je to ze to duni závisle na přidání Gain nebo ubrani......rca kabely zkusím odpojit hned jak přijedu domů,ale myslím si ze to bude dunet dále protoze původní sbw se zesilovačem to nedělal...duni i při vyplem motoru což mi právě nejde dopalice....rádio jsem musel odrusit Prtz pískalo ale jen při zaplem motoru tenhle sbw duni slabě hned jak se zapne.

Re: subwoofer hučí,basuje i při vyplem rádiu.

Ak maš kable ťahane rovno od baterky a vstup na krátko malo by byt ticho aj ked gain vybudíš na plno. V opačnom pripade oslov niekoho kto Ti to opraví ale sa z autom stav pri kontajneri a vylož obsah kufra smile

Re: subwoofer hučí,basuje i při vyplem rádiu.

No právě.....jde to přímo z baterky...dnes se na to pořádně podívám až prijedu z práce a až mě naser* tak poletí z okna i s kabelama big_smile

Takže při vypojení "cinchů" sry nevim ted jak se to píše to přestane.....duní taky když natočím motor a cca do 1200otáček jen určité pásmo....... Takže co stím? filtr na RCA????...

Re: subwoofer hučí,basuje i při vyplem rádiu.

1) pokud ti to hučí s odpojenýma RCA konektorama a vyplým motorem tak je problém v zesilovači.
2) Pokud ti to hučí s odpojenýma RCA konektorama a zapnutým motorem - ruší to doidy v altíku. Chce to dát nový odrušovací kondenzátor.
3) Pokud ti to hučí s připojenýma RCA konektorama a vyplým motorem tak je problém v kabelech ( ve výstupu v autorádiu). ( možná by mohl pomoct Dax RCA filtr)

čti zde: https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=14409

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » subwoofer hučí,basuje i při vyplem rádiu.

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£