Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 8 z 16)

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Zesilovač sinclair

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8 9 10 ... 16 »»»

RSS

Příspěvky [141 až 160 z 304]

Re: Zesilovač sinclair

tady se nikomu nezavděčíš smile

(upravil right13 16. 8. 2014 10:51)

Re: Zesilovač sinclair

Anti napsal:

right13:Každému je jasné,že ten návrh měl jen ověřit vlastnosti zapojení.A především je to free,bez toho aby to s pomocí spousty lidí z fóra vypiplal,a pak to prodával bez sdílení.


co je free ? z hentoho aj tak nic nevyrobis, je tam jedine schema, tu najdes hocikde. Ale vidim ze tu aj keby bolo hovno zadarmo pristupne tak to 3/4 z vas obhajuje ake je to super a ziadne namietky sa nepripustaju

Web

(upravil rvx73 16. 8. 2014 11:24)

Re: Zesilovač sinclair

right13 napsal:

ten navrh spoja na ten sinclair v Macurovom PDFku je cista tragedia. To snad ani horsie nejde spravit

sorry, ale toto nejsou námitky - toto je výkrik

kdyby jsi napsal: ta deska by se měla předělat, aby xxxxx - to by pak byla jiná káva wink

Re: Zesilovač sinclair

Moja otázka o kráse tohto zosilňovača nemala byť ironicka. Mne ako úplnému amatérovi sa takýto projekt páči. Hlavne keď si ku tomu môžem prečítať popis ako to funguje. Nie že by som to išiel stavať, skôr zo zvedavosti.
Parametre vyzerajú papierovo dobré, len rýchlosť priebehu 12v/us sa mi zdá malo. Rýchlosť nieje všetko ale porovnával som si to s M50-2 a z toho dostali 22 pričom sa mi to nezdá oveľa zložitejšia štruktúra.
Nedalo sa z to spraviť rýchlejšie alebo to takto staci?

Re: Zesilovač sinclair

Anti napsal:

Kurva,spousta z vás prudí a hledá mouchy,ale kolik z vás poskytlo volně schéma něčeho čemu se nějakou doby věnoval?Proč myslíte že je v této sekci?

To máš pravdu, na začátečníka je to dobrý, na odborníka je to jen ukázka, že umí prodat i hovno zabalený v celofánu a ještě si nechá zatleskat.
To ovšem jaksi záleží na úrovni publika.

(upravil Anti 16. 8. 2014 11:40)

Re: Zesilovač sinclair

right13:
Co je free?No přece zadarmo,bez práce.To schéma je pokud vím upravené oproti originálu,takže žádné "hocikde" se nekoná.
Některým postačí i ta jednoduchá deska která je součásti projektu.Ostatním stačí vylepšené schéma,podle kterého si navrhnou vlastní desku.
Jak jsi postupoval ty v případě MIR?Převzal jsi ověřené schéma které jsi modifikoval vyzkoušenými a všeobecně známými postupy a podle toho si s pomocí X lidí odsud navrhnul desku.Bylo to free?
Máš pocit,že když někdo věnuje čas a práci úpravě schématu a vytvoří jednoduchý zesilovač se slušnými parametry že je to hovno?
Nejde o námitky samotné,ale o způsob jakým je podáváte.Nejste schopni ocenit cizí práci,protože podle vašich měřítek není dokonalá.Místo toho se vyjadřujete tak,aby bylo co nejvíc vidět vaše opovržení.
Danhard:
1)Pokud vím,nic se neprodává,je to volný projekt
2)Mám pocit,že jsem v sekci pro začátečníky a méně zdatné

Je fakt takový problém ocenit něčí práci a svoje výhrady napsat lidštějším způsobem?

(upravil right13 16. 8. 2014 11:53)

Re: Zesilovač sinclair

anti - ano,postupoval som tak, respektoval som vsetko co mi ostatny napisali a podla toho robil upravy. To vsak nema nic spolocne s tymto tu. Len si sa asi nemal coho chytit.

Bolo to free ? ano bolo, ludia co mali zaujem si kupili DPS ktore sa dali vyrobit a k tomu dostali podklady zadarmo.


Tak isto ako mordoo dole pri navrhu DPS na ten phono preamp.   Zacal zle a blizi sa k slusnemu vysledku .


Ak vsak tebe staci taka doska ako je v tom PDFku, takisto ako ostatnym doritivlezom tak nedbam. Pre mna je to odpad, silne vonajuci autoroutrom. Druha vec je ze navrh asi nebude od Macuru, keby takymto sposobom navrhoval dosky na Dispre, tak maju 2m^2  a 16 vrstiev... Alebo je toto macurov navrh a Dispre spravil niekto iny...

Web

Re: Zesilovač sinclair

Je to prdel to tady sledovat smile Alespoň občas se na tomhle foru něco děje.

Ta deska není autorouter, ta deska je čistá katastrofa. Nemám důvod ani náhodou nikým opovrhovat, ale...je to obrovský a naprosto zbytečně roztahaný...to to nevidíte, že to furt obhajujete? To samý jiný projekty. Mordoo, který nevím kolik desek v životě navrhl, ale odhaduju že to bude daleko míň, než pan Macura, udělal daleko lepší PCB, než pan Macura... Pokud je to tak navrženo schválně, tak bych prosil o vysvětlení.

(upravil jardag69 16. 8. 2014 13:00)

Re: Zesilovač sinclair

Nevím jestli je to i v tom pdf, ale na slovanetu jasně PMA píše, že to byla rychlá pokusná deska, a že si každý jistě navrhne menší a lepší.
Navíc to s tou deskou funguje. Tak v čem přesně je problém ?

Re: Zesilovač sinclair

Přesně tak.. Vlastní iniciativě se meze nekladou, což platí zejména pro některé zdejší křiklouny..

Re: Zesilovač sinclair

right13:Jak to že to nemá souvislost?Vždyť je to ta samá situace.Vzal si osvědčené schéma,optimalizoval jej a navrhnul desku.To samé udělal PMA.Jen s tím rozdílem,že nic neprodává a vše dává volně ke sdílení.
A tvůj projekt byl free?Jen v úvodním příspěvku,potom si schéma i desku stáhnul a poskytl jen tomu kdo koupil hotovou DPS.Takhle si představuješ free?Kdo zaplatí,ten má?
Ty chceš podle jedné desky soudit celou práci autora?Normálnímu bělochovi je jasné jak to celé bylo.Tak jak v případě TW2010.Prostě oprášit staré zapojení a pokusit se z něj současnými prostředky vymáčknout maximum s tím,že se od počátku vědělo že to nebude TOP projekt.Takže se jen postavil funkční prvek na oměření a nějaká optimalizace se neřešila.Nenáročnému uživateli postačí i tato "katastrofální" deska a o to přeci jde.

Re: Zesilovač sinclair

Za 3 minuty se z toho dá udělat daleko menší deska, tak jaký pak na rychlo?

Re: Zesilovač sinclair

Předem děkuji.

Re: Zesilovač sinclair

Zřejmě tu desku prostě neřešil.Nicméně,pokud je podle vás ta deska katastrofální,zkuste ji někdo navrhnout lépe.Mě by dost zajímalo jaký to bude vliv na výsledné parametry.O kolik se zlepší už teď vcelku solidní parametry?

(upravil reeb 16. 8. 2014 13:18)

Re: Zesilovač sinclair

Dohnalik: Taky prosím do mailu.dík.. cool

Web

Re: Zesilovač sinclair

anti, ty mudrlant, vyrob tu dosku co ma Macura v PDFku a osad. Som na to strasne strasne zvedavy.... takto mas len plnu hubu reci ake je to krasne a super a zadarmo

Web

Re: Zesilovač sinclair

Myslel jsem za 3 minuty z originálního brd...k tomu přístup nemám, logicky za 3 minuty nemůžu nakreslit schéma a lepší desku. Ale nasrali jste mě, takže až budu mít volnou chvilku, tak to nakreslím.

Mě by zajímalo, jestli takhle neřeší skoro všechny svoje desky smile

Re: Zesilovač sinclair

To jsem netušil, jaká je tady koncentrace obvodářů.. Jeden audio circuit designer vedle druhého.. lol

(upravil Anti 16. 8. 2014 14:11)

Re: Zesilovač sinclair

right13:Ale proč ne.Jako zesák na garden párty nebo k počítači,s těmi parametry?
Ale já si počkám na Dohnalíkovu desku a nechám se inspirovat k vlastnímu projektu.

Re: Zesilovač sinclair

A preco chces cakat na Dohnalikovu dosku ? ved ta doska co je v PDFku je uplne perfektna, priam ukazkova, preco si ju nevyrobis ? ked ju tu cely cas obhajujes ????

Web

Příspěvky [141 až 160 z 304]

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8 9 10 ... 16 »»»

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Zesilovač sinclair

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£