Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » musi byt v subwoofery vyhybka?

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 24 z 24]

Re: musi byt v subwoofery vyhybka?

asi dam nakoniec 80l. mne to aj simulovali, a vyslo 80l uzavreta. ale ja som chcel silou moocou dunitko z toho, ja mam kvalitu u prdele,len nech to duni co najviac.. len ono,asi sa zmeni aj rezonancia bedne co? pri 100l ma 45hz vlastnu rezonanciu, na tu som chcel ladit bassreflex povodne. pri 80l to ako bude ?

(upravil mordoo 13. 8. 2014 23:04)

Re: musi byt v subwoofery vyhybka?

Chlape celé zle. Existuje stimulačný sw amplion. Je dostupný tu na webe. Ak by si venoval aspoň trocha času štúdiu problematiky už by si o ňom dávno vedel a mal to vyriešené. Niekto ti to možno zrata z parametrov od výrobcu keď ich sem dáš a naladi ti to na tvojich 45. Ja to koncim

Re: musi byt v subwoofery vyhybka?

Basreflex sa da naladit na istu frekvenciu a neznamena to ze na tej frekvencii to bude najviac hucat. S konkretne tvojim reprakom to bude stale hucat len na frekvencii okolo 65-75hz, lebo ten reprak je slaby aby zahral nizsie tony. Ked to das do basreflexu, bude ti to stale hucat na tej frekvencii a bude z toho dobre boliet hlava. Ked basreflex zavries, bude to hrat tichsie, no ale hlbsie a prijemnejsie. Ked urobis tu bednu 80l, basreflex daj 10cm dlhy a 10cm priemer. Takto to bude naladene na 40hz, a bedna s reprakom bude mat najvacsi tlak na 70hz.  ... ked to poskladas, doporucujem ti zacat setrit na lepsi reprak lebo tento je nic moc, a subwooferom by som to skoro ani nenazval smile postav si teda dobru bednu ktoru budes potom moct up-gradovat lepsim reprakom big_smile

Re: musi byt v subwoofery vyhybka?

presne tak uvazujem. bednu chcem neskor nahradit niecim lepsim. alebo,kupit hotove nieco lepsie.. toto je len docasne,kym nenajdem dobru ponuku a nenasetrim samozrejme big_smile cize chcem docasen dunitko,s cim budem mict ohurit na chate na ozran party, aby kazdy vravel "dobry bassy pico" smile

Příspěvky [21 až 24 z 24]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » musi byt v subwoofery vyhybka?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£