Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Sluchátka » Sluchátka do 3000,-

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 30 z 30]

(upravil reeb 4. 8. 2014 14:26)

Re: Sluchátka do 3000,-

Obecně se to ví že jsou Senny předražené.. tj. poměr zvuk/cena tam neni moc příznivý. Bez ohledu na vkus posluchače.

IMHO ta rada s Bayerdynamic DT990 je velmi vhodná..ale komu není rady smile

Web

Re: Sluchátka do 3000,-

za stovku ste mu zabudli poradit audio technicu, bud ATH AD300 alebo ked sa ti podari dobry kup tak ATH AD500, AD500 som mal a predal som ich, zvuk vynikajuci ale pre mna bol prilis plochy a chybali mi spodky, potom v tej cene su este AKG K240MK2,ktore som pocul a su celkom prijemne. Dlho som vyberal dalsie po predaji, chcel som DT990, nakoniec som za 30€ kupil superlux HD330 a som maximalne spokojny. Konstrukcia drzi vyse roka kazdodenne pouzivanie a  zvuk je pre mna uplne paradny, presne podla mojho vkusu.

Web

Re: Sluchátka do 3000,-

traduje se že ATH AD400 mají hutnější spodky, nicméně to asi uplně nebudou sluchátka na ven no

Re: Sluchátka do 3000,-

Na ven nebudou ani jedny z uvedených, to prostě nejde udělat. Já to řeším tak, že doma mám náhlavní otevřený a na cestu slušný špunty a vyhovuje mi to. Pokud bych měl tahat sluchátka, tak musím tahat i sluchátkáč, D/A atd...a to je prostě neproveditelný.

Re: Sluchátka do 3000,-

Fostex TH7  su aj aj

Web

Re: Sluchátka do 3000,-

Takže na ven Porty a domu něco lepšího smile

Re: Sluchátka do 3000,-

Ukončil bych tuto diskuzi, už mám doma Hd380 a... Ještě pořádně nevím big_smile První dojem je dobrý!

Re: Sluchátka do 3000,-

mesce napsal:

... První dojem je dobrý!

...tak nech Ti to tak čo najdlhšie vydrží! big_smile

(upravil ruza99 4. 8. 2014 14:47)

Re: Sluchátka do 3000,-

Zadání jsou sluchátka do 3000,-, a za tu cenu mi přijde HD380PRO dobrá volba. V době kdy jsem HD380 pořizoval nebyly sluchátka SuperLux k dostání - nebo možná byly ale já o tom nevím. SuperLux bych si někdy rád poslechl, říká se že hrají jak 3x dražší. Možná nějaká pořídím. Mě se alespoň z popisu líbílo mechanické zpracování. Vypadá to trošku jak plagiáty známých značek.
Jinak k tomu věčnému: "když si přidáš, tak dostaneš lepší...". Ano jistě, ale tohle je velice nebezpečná úvaha, protože jak si nedáš jasnou hranici, tak skončíš se sluchátkama za celou výplatu. Nebo se v tom tak zamotáš, že si nikdy nevybereš. Mě to trošku připomíná firemní vývoj. To je vždycky když se dělá nové zařízení - a mohlo by tam být ještě tohle a tamto, až z původního zařízení o dvou funkcích vzniká komplexní systém na mezi možností vývoje a někdy i třeba za tou mezí. To je fakt nebezpečné a je třeba jasně definovat chci tohle a to udělat.
Ale určitě existuje cenové rozmezí kde vychází nejlepší poměr cena/zvuk, kdy zvuk je v dobré kvalitě.
Jinak já měl doma HD595 než mi je jeden den rozkousal pes když byl v "pubertě":). Nojo naúšníky jsou neodmítnutelná nabídka:D. Hráli subjektivně mírně detailněji. Ale to aby sis k nim pořídil krom dobrého zesilovače a SACD přehrávače i jednu volnou místnost. Jsou otevřená a to na domácí poslech moc není. Tedy pokud nemáš místnost navíc:). HD380 jsou levnější a univerzálnější. Lépe nehrajou.
Zesilovač jsem měl, resp. mám, home made. Takovej buffer v A třídě s předzesilovačem.
Kvalitativně uděláš s DT990 nejlépe. Jsou to jedny z nejrozšířenějších studiovek. Slyšel jsem je a hrajou fakt ..no jak to jen napsat ... rovně, analyticky. Jsou to takové sluchátka "práskačky", co odhalí v nahrávce a v řetězci každý detail. Supr na práci se zvukem, když víš co máš slyšet a něco slyšíš. Zvuk z nich je ale fakt analytický. No nemůžu zase úplně posuzovat. Měl jsem je na uších pouze pár hodin. DT990 bych si určitě vybral na práci.


Ou sorry, nevšiml jsem si příspěvku "Ukončil jsem diskuzi,...
"

Re: Sluchátka do 3000,-

když už tady to tema je tak bych se zeptal co by jste doporučili za sluchátka na opravdu dlouhý poslech ? Mám DT860 což jsou asi polootevřená, okolí v práci hlukem neruším ikdyž dělám v open space, ale když poslouchám např 4h v kuse, už mě z nich bolí hlava sad nejsou příliš komfortní. Jsem schopen mít sluchátka na uších klidně téměř celou pracovní dobu (programátor).. nějaká rada  ? ideálně polootevřená či uzavřená.. AKG ?

Web

Příspěvky [21 až 30 z 30]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Sluchátka » Sluchátka do 3000,-

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£