Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

  Stránky: 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 57]

(upravil jozo1606 28. 6. 2014 14:07)

Téma: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Ahojte kamaráti 

vedel by mi niekto pomocť s takým to problémom?
nebudem Vás zaťažovať opäť z celým pésanim a fotkami  bude to jednoduchšie

http://svetelektro.com/Forum/co-to-je-e … 31383.html

dúfam, že nikoho neurazim tým linkom

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Prokristapána zahoď tu mršbu do popelnice a kup si něco pořádnýho....cenu to nemá, je to jen zbytečná ztráta času...

(upravil jozo1606 28. 6. 2014 14:39)

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

kazzatel: prečo?
mam všetko  zdroj,  kondiky,  plošaky  len  pospajať to  a bude to hrať  je tam typujem investicia do 10 €  si myslim že škoda by tam bola
prosim pomôžeš mi  viem ti poslať fotku čo všetko mam
ja počuvam doma hudbu  fakt raz za čas, potrebujem zosik hlavne teraz kôli filmovému maratonu u mna doma ( to je jedno ) fakt toto by bolo super riešenie pre mna nič drahé a rýchle riešenie

tiež dostal som do rúk tento zosik no je to HROZNE 
LEPAI LP-838 HIFI 2.1 MINI MP3.MP4/Car/PC /Power STEREO Amplifier 1pcs

(upravil danhard 28. 6. 2014 14:58)

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

jozo1606 napsal:

mam všetko  zdroj,  kondiky,  plošaky  len  pospajať to  a bude to hrať ...

Tak proč to nepospájáš ? Dokumentaci ti na svetelektro našli, tak v čem je problém ?
Teď jsem zaneprázdněn, ale obrať se na můj "realizační tým", rádi pomohou smile
http://webs.lf1.cuni.cz/Data/img/4192/psych-kol-003-foto.jpg
http://psychiatrie.lf1.cuni.cz/

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Važne sa do toho nerozumiem preto som sa obratil na Vás
pre Vás je to pospajanie a hra pre mna to je  to španielská dedina

hh daj kontakt na doho deda  v  modrom saku big_smile 

Vážne Prosim   pomôže mi

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Profesor Zvolský ? ten už bude v důchodu.
Měl ještě soukromou praxi, ale už mu je přes osmdesát, nevím jestli bere mladý blázny smile

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

tongue   klobuk dole pred nimi nepznám ich
ale ne Vážne prosim ťa budeš ochotný a pomôžeš mi ? 
obchod s elektrom mam hneď v meste takže nebude problem  ak by niečo trebalo

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Ty nás húpeš, čo? smile

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Nevím s čím chceš pomoci, schema máš, tak to podle toho zapoj, jestli tomu nerozumíš, tak se do toho nepouštěj a dělej něco jiného.
Poraď se s ujcem, když ti změřil korekce, tak by měl takovej volovinám rozumět.

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Vasku 100 bodu, umiram smichy big_smile

Web

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Přečetla jsem si tu komunikaci z odkazu výše, jeho příspěvky tamtéž a ten chlapec je nějaký pasáček koz či pobíječ much. Vyhoďte to vlákno do koše, je to beznadějný případ. Číst a psát evidentně ještě neumí. Aku na chatě chce nabíjet šlapáním na kole smile.

Jožánku, skoč si do nějakého radiotechnického kroužku při základní škole nebo domu dětí, tam ti pančitel poradí. Tohle je na tebe příliš složité.
Poradí ti, jak do toho jít, abys byl schopen pospájať henten zosilňovač.

Web

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Pokud ani z toho všeho co ti lidi z fóra našli a poradili nejsi schopen to pospojovat, pak je jediná volba- jít takzvanou třístavovou kouřovou cestou. Vezmeš ty dráty a připájíš je, zařízení zapneš. Pak můžou nastat tři stavy:
1) Kouří se z toho a nehraje to- ŠPATNĚ- změnit zapojení jednotlivých drátů
2) Nekouří se z toho, nehraje to- DOBŘE- stejně změnit zapojení drátů
3) Nekouří se z toho, hraje to- VÝTEČNĚ- sakra, to byla náhoda!

Web

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

fakt ďakujem, za rady, vidím že ani pri Vás čo som myslel že sa nájde aspoň jeden čo by mi pomohol, ...  nuž mýlil som sa sad

(upravil IvaW 29. 6. 2014 10:16)

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Ano, mýliti se je lidské.
Snaží se ti pomoci všichni kolem, jen ty nemáš dostatek sebereflexe. Je tady mnoho velmi zkušených lidí a ke svým zkušenostem přišli svou pílí, učením. Tvoje dotazy jasně svědčí o tom, že toto nejsi schopen zvládnout ani omylem. Nemáš ani základní znalosti. Najdi někoho z tvého okolí, kdo ti s tím poradí, zapojí. Já bych to nedělala, takové střepy se obvykle hází do sběrného dvora. Osobně se domnívám, že pro tebe je snazší na Aukru koupit nějaký funkční zesilovač, jsou tam za pár stovek k mání a budeš spokojen.
S elektronikou musíš začít od začátku naprosto jednoduchými obvody a musíš hodně studovat. To není na jeden víkend, věř mi.

Web

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Nemůžeš čekat že ti tu někdo bude vysvětlovat jak vše osadit a zapájet  součástku po součástce.Pokud máš všechno co potřebuješ,tak samotné pájení-seskládání je to nejjednodušší.Jestli to sám nezvládáš,čeká tě buď se to naučit,nebo to někomu dát a "dívat se mu na ruce".

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

ok dakujem  kašlite na to ak sa da vymažte cele vlákno

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

sagitarius napsal:

Pak můžou nastat tři stavy:
1) Kouří se z toho a nehraje to- ŠPATNĚ- změnit zapojení jednotlivých drátů

tenhle stav by nemusel nastávat, jak se občas při oživování doporučuje, uvádět do chodu přes žárovku v napájení nebo ještě líp na laboratorním zdroji s omezením proudu, což je věc, kterou by si měl začátečník pořídit jako druhou (po měřáku).
K tomu "dívej se někomu zkušenějšímu přes rameno nebo si zajdi do radiotechnického kroužku a tady nám nevotravuj"
co myslíte, už pokročila doba tak daleko, že každý začátečník má doma comp s neomezeným připojením ale žádného živého ochotného rádce v dosahu a to dívání přes rameno může provozovat jen tady? Totiž, nemůže, protože ačkoliv si založil vlákno, do kterého ten co nemá čas prostě nemusí příspívat, stejně se dočte jen o tom, že tu nemá vysírat namachrovaný profíky a vůbec, vlákno mu smažte a vyžeňte ho.
Já osobně neznám jedinýho vedoucího v nějakým kroužku, aby měl znalosti, pedagogický talent a volný čas, všechny tři vlastnosti současně.

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Jenže on si Crifodo založil už tři vlákna na toto téma na svetelektro, kde mu poradili co to je, našli mu dokumentaci a skončilo to tím, že si poručil "ale chcel by som to dokončiť, potreboval by som navrch plošaku ..."
Nevím co chce dokončit, když udělal zatím kulové a neumí zapojit pár drátů ?
Pokud tady chcete mít taková hovada, tak proč si se mu Crifodo řádně nevěnoval ? a máš akorát kritiku, jak by se mělo s takovým začátečníkem zacházet ?

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Tohle téma by mělo být především v sekci pro začátečníky a méně zdatné.

Re: Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Crifodo napsal:

K tomu "dívej se někomu zkušenějšímu přes rameno nebo si zajdi do radiotechnického kroužku a tady nám nevotravuj"
co myslíte, už pokročila doba tak daleko, že každý začátečník má doma comp s neomezeným připojením ale žádného živého ochotného rádce v dosahu a to dívání přes rameno může provozovat jen tady?
Já osobně neznám jedinýho vedoucího v nějakým kroužku, aby měl znalosti, pedagogický talent a volný čas, všechny tři vlastnosti současně.

Doba že v okolí nenajdeš žádný elektrotechnický kroužek ani nikoho zdatného je tu už dávno.
Bylo by dobré kdyby někdo sepsal i když jen orientační popisy k základním věcem, třeba jak oživit zesík, jak hledat y co dělat když bude kmitad, ... je toho spousta. Určitě by to bylo užitečnější než psát že na to někdo nemá.
Jenže je tu velké ALE, proč to dělat pro hlupáky (sám se mezi ně řadím) co to neocení?

Jozo vůbec nemá ponětí jak elektronika funguje, nezná žádné základy, ale chce rozchodit neznámý zesilovač. Dostal schéma, ale nedokáže podle něj zapojit 5 drátů. Navíc má neidentifikované trafo, které chce připojit.

Pokud alespoň něco umíš a dokážeš ze zeptat, tak jsem se rady vždycky dočkal.

Příspěvky [1 až 20 z 57]

  Stránky: 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stavba zosilňovača ( som na dne :-( Pomožete mi prosim )

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£