Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 230 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 228 229 230 231 232 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [4,581 až 4,600 z 8,421]

(upravil Hazys 19. 6. 2014 0:20)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Co je tamta velká věc od ATMELu?

//Jo aha AT32UC3A3256. (Našel sem to na fotce v galerii) Nějaký 32bitový AVR, to se taky dělá? yikes Já už sem ňák zdegradoval na ARMy od STčka, tohle se mi vyhnulo.
Nezkoušel ste si spíš někdo hrát s FPSLICama od ATMELu? To bych si rád vyzkoušel... Bohužel FPGA zatím neumím, začínám teprve GALy.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

AT32UC3A3256 tuším, na něm běží RTOS, kterej se stará o všechno. Od asynchronního USB audio přenosu po ovládání D/A převodníku. Je to postavený na projektu sdr-widgetu.

(upravil xmarek 19. 6. 2014 7:00)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pěkné, čisté tak nějak si tyto věci představuji. Fakt moc hezké. smile Gratulace. Jseš opravdu dobrý.

No offense: sdr-widget je postavený na RTOS?

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jop, používá FreeRTOS, který dovoluje ohromnou flexibilitu.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes ma potešilo že som spravil SZZ - je zo mňa bakalár:) A chválim sa so svojou bakalárskou prácou, je tam aj hodnotenie, som na to hrdý:) Poprosím stiahnuť, čítať a inšpirovať sa! big_smile https://www.vutbr.cz/studium/zaverecne- ... p_id=71123

P.S.: S audiom to nemá nič spoločné.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

https://www.vutbr.cz/studium/zaverecne- … p_id=71123

(upravil Dohnalik 19. 6. 2014 22:06)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

https://lh3.googleusercontent.com/-R2ej_97F_yc/U6NA9K3TfEI/AAAAAAAAEQk/WQqCK5ZKMkQ/s912/IMG_20140619_215624.jpg

https://picasaweb.google.com/1181469898 … nyHeadAMP# přidal jsem fotky v krabičce...teď se chystám na finální měření.

H: ten AVR32 je extrémně efektivní, AVR je podle mě nejlepší architektura pro mikrokontroléry, kterou kdy kdo vymyslel...kam se hrabe nějakej ARM, nebo nedejbože PIC. Problém je, že jsou drahý jako svině smile Ale na 66MHz (zvládne až 84) to drtí celkem bez problému ARMy na dvojnásobné frekvenci s tím, že na tom ještě běží RTOS a spousta obslužných rutin. A programuje se pro to samo smile Atmel má pro to úžasnou podporu, spoustu příkladů, ovladačů...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

No jo, pozdě, už jsem si začal hrát se STM32. K tomu je taky spousta věcí, ale roztahaná po desítkách dokumentů a k jednomu procáku je potřeba operovat alespoň tři PDFka naráz.

Blbá votázka: Xmega vs AVR32, kde je rozdíl?  (ještě by tu tak chybělo PIC32.. ale picy já nerad) smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

XMEGA sú len mierne modernizované klasické 8b AVR-ká (vyššie takty, DMA, 16-384kB flashky).

AVR32 je úplne iná liga, to je dospelý 32b RISC, porovnateľný s ARM-om. Má MMU, dajú sa tem prevádzkovať multitaskingové OS, atď...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Stafy: pěkná práce.

P.S. není nad zvuk stejnosměrného oblouku smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Krásný, tak do prodance volám už od minulého týdne a když jsem dneska volal rak mi řekl že nemohli najít moje číslo a že vzali někoho jinýho.... Pěkný...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

uz meriam smile

https://lh3.googleusercontent.com/-NuVY8ruL6s8/U6n0a8Xm5hI/AAAAAAAAFeY/s0nqoDCRusQ/s1280/P1090878.JPG


viac fotiek https://picasaweb.google.com/1083330259 … /RLCMeter#


ostali mi 2 dosky no ziadne procesory, musim sa rozhodnut ci si ich necham alebo nie

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Yeayer napsal:

Krásný, tak do prodance volám už od minulého týdne a když jsem dneska volal rak mi řekl že nemohli najít moje číslo a že vzali někoho jinýho.... Pěkný...

Tak to teda nasere! mad

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

staffy: "nemohli najít moje číslo"... Podle mě se ozval nějakej starej známej  a je to. Já tam volal skoro každej den, i jsem tam (zbytečně) byl osobně ve čtvrtek a prý že příští týden mám zavolat znovu tak jsem volal a prý že na mě nemohli najít číslo a že tam mají nějakýho kluka co tam dělá všechno. Jsem nasranej dobře no...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

right13: skvělá práce. btw koukám, že taky X7 od A4tech myška smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Vypadá to pěkně, co to všechno umí  a na kolik to přijde ? Ptám se proto, že jsem přemýšlel nad tímhle hotovým za 1300 Kč.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Kolem 50 euro..

Web

(upravil right13 25. 6. 2014 21:26)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

kontaktoval som autora ohladom presnosti, este to musime doriesit kde je hacik ze to meria s celkom velkou chybou, mal tam nejake HW bugy takze to treba doladit smile vie to merat R L C frekvenciami 100 Hz 1kHz a 10kHz , zatial nic viac, ale HW je celkom v pohode, napada ma par veci co by sa tam dalo doplnit resp. umoznuje to doplnit kvantum funkcii, nakolko je tam pritomny dvojkanalovy DAC a zopar ADCciek, takze by sme tam chceli doplnit taky mikroosciloskop, generator zakladnych funkcii, pripadne PWM generator... HW by to mal umoznit

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Yeayer: s tim chovánim prodance to neni vždycky uplně v pořádku. Docela se divim, že mi pučili reprák na změření pro bakalářku lol

(upravil xmarek 26. 6. 2014 10:01)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

@right13: Dobrá práce. Jseš fakt dobréj. smile

Web

Příspěvky [4,581 až 4,600 z 8,421]

  Stránky: ««« 1 ... 228 229 230 231 232 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£