Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Projekty sloupových reprosoustav » fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 60]

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Vyrobil jsem si kružítko, které je ukotveno vrutem ve štředu kružnice (vrut není na obrázku vidět - je pod pilinami).

Web

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Špica projekt, jeden z nejlepších na webu. Hlavně design a zpracování. A cenově se to taky povedlo.

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Asi nejkrásnější projekt tady na webu, vypadá opravdu profesionálně, jak z dílny hájendu. Moc pěkně opravdu wink

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Fedore opravdu exceletní provedení,nemám co dodat.Prosim tě o kolik stupnů jsi jsi srážel hrany na bocích a půdě?Díky za odpověd

Web

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

45

Web

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Díky,a jaká je ta hodnota rádiusu?

Web

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Radius zaoblení čela je 3 cm. (Jen co se k tomu dostanu, nakreslím plánek se všemi rozměry a dám ho sem taky).

Web

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Nejsem zvyklý moc chválit, všechno kritizuji, ale tohle má úroveň.

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Vyrobit něco takovýho je můj MEGA sen. Pár let si ještě počkám určitě, ale jinak klobouk dolu. Teď se budu pouštět do trochu (pro mě big_smile) složitějšího mobilního komba na 6 tužkovek s ARO689, pak to sem zkusim dát jako projekt, ale asi sklidim jenom kritiku smile...

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Ahoj je to moc pekny projekt,fakt dokonaly,take se mi zalibyly a chci je taky,jen se chci zeptat na presnejsi planek s rozmery co jsi psal ze to sem das,jedna se mi o rozdeleni pricek v ozvucnici.a jaka je vypln.diky

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Postav to podle plánku R. Bednarka:
http://www.fiton.ic.cz/Kopie1%20-%20ALPHEUS/Alpheus%20blueprint.jpg

Můžeš nepatrně změnit rozměry s tím, že dodržíš vnitřní objem a zachováš vzdálenosti měničů

Web

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Díky už jsem na to koukal..je to dobry.ale premyslim ze bych se vrhnul na navrh od checka co ma to tripasmo s irb 20,a dezignove bych to udelal podle tveho projketu,je to fakt vkusny a zajimavy reseni.

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Jestli chceš stavět VMA II, tak tam toho z dyzajnem moc nevymyslíš.
Rozměry čela, rozmístění měničů a vnitřní objem bedny musí zůstat stejný.

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

tak z rozmistenim menicu urcite hybat nebudu to my je jasne zy by v tom byl problem.a rozmery take zachovam jen chci mit ofrezovane hrany na 45 st. ,zaobleny vrch a ty dve linky na cele.jinak bych to nemenil a samozejme ty boky ale to bych zvazil ten tvar podle meho gusta,co se mi bude libit.

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

fedor napsal:

Jiřík:
Ty frézky se dají sehnat ve většině obchodech s nářadím buďto v sadě, nebo jednotlivě (dražší, ale kvalitnější). Já jsem tu sadu kupoval asi před 8-10ti roky a dal jsem za ní přes 3 tisíce (dneska stojí pár stovek, ale nevím jak je kvalitní). Samostatně jsem kupoval jen tu zapouštěcí (cca 600 Kč), protože mi ta ze sady spadla a uštípla se.
Zaoblení čela jsem dělal ručně rašplí a brusným plátnem na destičce. Na karton jsem si narýsoval radius, vystřihl, obkreslil na boky a pak brousil. Je to taková sochařina, ale s MDF se krásně pracuje.


a to jsem  myslel ze je to dělané frézou,jo když je človek zručný tak ani frézu nepotřebuje smile

(upravil erikzet 23. 6. 2014 20:36)

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Zdravim, zaujala ma tato zostava, ale chcel by som tam dat ine komponenty (reproduktory a vysky) ktore by som objednal s nejakoeho SK shopu, vedeli by ste mi poradit? vopred dakujem.

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Pokud dáš jiné repráky, pak si musíš navrhnout a jinou výhybku.  Pravděpodobně ti s tím nikdo nebude moc pomáhat, neb je to poměrně dost práce a nejde to udělat kvalitně bez změření repráků v bedně (přes mikrofón) a následné simulaci a ověření výhybky.

Buď zkopíruj úplně přesně nějaký projekt nebo se musíš naučit měřit... smile

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Dobre prehovoril si ma, viete mi poradit odkial objednavate? A este ak mi budete moct poradit, bednu a vsetko okolo toho budem robit ja a elektroniku kamarat (elektrikar). Co mu mam dat vsetko vyrobit? Rozmerovo bude postupovat podla tohoto projektu http://www.rjbaudio.com/Alpheus/alpheus.html

Dakujem

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

V tom případě ti stačí Google smile

Ps: cívky (kondy) můžeš koupit u fi. Prodance nebo ti může navinout Benazi atd... např: https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=10942  a  http://eshop.prodance.cz/civky/c-1051/?typtree=1

Taktéž můžeš zkusit poptat repráky u Checka zde z AW. a asi ti i poradí kde případně nakoupit...

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Pekná práca...
Ako si prosím ta spájal dosky... Len lepením alebo aj s kolíkmi...
Ďakujem za odpoveď

Příspěvky [41 až 60 z 60]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Projekty sloupových reprosoustav » fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£