Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 226 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 224 225 226 227 228 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [4,501 až 4,520 z 8,421]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Horemic: Alpsy mají naprosto bezproblémový souběh, s Teslou se to nedá vůbec porovnávat. Fakt ale je, že (protože jsem to v simulaci ladil na stejný průběh) se moje ALPS verze chová podobně - na minimum je to ještě dost hlasité, prvních 30% rozsahu to jde pozvolna, dalších 30% je zdvih větší a poslední část dráhy už zas minimální. Chtělo by to ještě poladit, ale vzhledem k tomu že loudness už dávno nepoužívám mi to nakonec nevadí a nechávám to tak...

(upravil mechanik 16. 5. 2014 13:05)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ked píšeš o tom rozložení na dráhe potenciometra tak ma napadlo že bežne pri hlasných nahrávkach sa využíva možno 1/2 dráhy maximálne a druhá 2/2 časť sa skôr využije pri tichých nahrávkach, proste zererva sa hodí. Neviem si teda predstaviť dobre fungujúci loudness...

(upravil mordoo 16. 5. 2014 14:04)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Davno som si nic nekupil, tak som zainvestoval a prisla mi sada Cardas na prekablovanie ramienka. Musim povedat ze tu v UK sa tieto veci nakupuju ovela lepsie.
https://lh3.googleusercontent.com/-rrjy-Yo9eSY/U3X0johbZUI/AAAAAAAAEng/WrNYoCQAAWQ/s128/2014-05-16%2012.17.48.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

To jsi se mohl zmínit, já bych ti ty drátky smotal a měl bys to za den doma smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

to by som ale prisiel o radost z dobre investovanych penazi. smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

to je zase fakt smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Takové mám taky doma, stříbřené, s teflonovou izolací..kdyby někdo chtěl.. smile

Web

(upravil mechanik 20. 5. 2014 20:52)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

No a aby to nevyzeralo že nič nerobím a len kecám. Urobil som si doma malú výstavu projektov ktoré niesu kompletne osadené takže ležia bokom než budú dalšie súčiastky z distrelec, ecom, GES, a nejakeho eshopu tušim v Kanade...  Potom všetko pôjde do krabíc. Teda len tie veci na ktoré krabice mám... Tiež čakám na dalšie dve A4 s DPS kde budú zaujímavejšie veci, tak sa to ešte trochu rozšíri... Aj tak mám blbý pocit že som za posledných 30 dní takmer nič neurobil.

https://i.postimg.cc/bZBc2g3N/2175859.jpg

Ale neviem z ukazovania fotky niečoho čo som robil na internete bez podrobných informácií mám taký blbý dojem zo seba. Konkretne trochu egoistický. Pre to asi nič neukazujem ked to robím len pre seba. big_smile Ale dnes urobím vínimku big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

na ebay našel, z Japonska koupil a dnes mi přišla dvoj-deska Orbital Snivilisation a navíc za slušnou cenu! Je neuvěřitelné jak málo desek od Orbital vůbec na světě je, resp. prodává..?

http://i269.photobucket.com/albums/jj69/ajwi/Trash/IMG_4545_zpsc132948f.jpg

MacBook Pro-> Antelope Audio Zodiac DAC/Luxman PD-441 w Nottingham Analogue Ace Space & Sumiko Blue Point/Denon DN-961FA-> DIY tube AMP-> DIY speakers w Fostex FE-206ES-R & Monacor RBT95SQ

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Koukám žes pořídil toho Denona, jak to hraje ? Koukal jsem na něj taky...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

jj, pořídil jsem CD player, když už se dají CD sehnat opravdu levně smile

Každopádně srovnání či zkušenost s CD playery moc nemám, takže přesně říct nemůžu, ale zvuk mě ve spojení s Luxmanem hodně baví - úplně jiná dynamika než z vinylu a nevím jestli je to přímo tím player-em, ale muzika z toho úplně "cáká"! Škoda, že nemá symetrický vstup, aby se využil naplno potenciál... Zajímavé mi teď přijde srovnání/poslouchání z CD vs vinyl.

MacBook Pro-> Antelope Audio Zodiac DAC/Luxman PD-441 w Nottingham Analogue Ace Space & Sumiko Blue Point/Denon DN-961FA-> DIY tube AMP-> DIY speakers w Fostex FE-206ES-R & Monacor RBT95SQ

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Bájný Luxman smile Toho jsem málem koupil v zastavárně, ale majitel se kroutil a pak mi to bylo rozmluveno.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

proč rozmluveno?

MacBook Pro-> Antelope Audio Zodiac DAC/Luxman PD-441 w Nottingham Analogue Ace Space & Sumiko Blue Point/Denon DN-961FA-> DIY tube AMP-> DIY speakers w Fostex FE-206ES-R & Monacor RBT95SQ

(upravil jardag69 21. 5. 2014 15:47)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Já už si to nepamatuju, ale že už je to stará konstrukce a tak. Je to už přes deset let. Možná mi ho jenom chěl vyfouknout smile
Fotečky
http://forum.vintage-audio-laser.com/vi … start=7340
http://img829.imageshack.us/img829/9044 … schema.jpg

(upravil mechanik 21. 5. 2014 19:29)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

ivanb_cko, dnes nemá cenu kupovať vinyl, je to len o prijemnom pocite z obsluhy. Všetko je to v počiatku v digitalnej podobe a orbital si myslím špecialne. Mne sa páči tvoj HiFi stojan smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Udělal jsem si radost telefonem Evolve FX520. Použitej z alzy za 2540Kč. Pánové, za ty prachy - je to plácačka na mouchy, skoro poloviční tablet, 480*854 rozlišení, dvoujádro na 1GHz, V pohodě na tom jdou i náročnější hry, dual SIM, Telefon naběhne během 20ti vteřin, vypnutí trvá asi 5 vteřin. Jako zápory bych vytkl to že nedoléhají plasty = práší se pod displej, baterka při opravdu aktivním využíváním vydrží max 10 hodin. Jiank za 2500 jsem asi nikdy nic lepšího nekoupil.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak cca před 14 dny, jsem si pořídil ( ani nevim kde ) takovou specialitku pro náročné posluchače a fajnšmekry!
Konzultoval jsem to s profíkem a ambulatní nález zněl :
obj. otoskop. vpravo klidný nález, vlevo dekontur macerovaný bubínek s výtokem hnisu

Shrnutí: Slyšim pěkný kulový hovno a nepoznal bych kvalitní zesilovač od starýho tranďáku co řve sousedce na zahradě big_smile

Jen škoda že se to nedá reklamovat :-/

(upravil Frank 22. 5. 2014 21:31)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mechanik: Pěkné.

Já si dnes udělal radost, protože jsem velkej kluk, co umí navrhnout a postavit funkční zesilovač 420W/4Ohm big_smile

Vytáhnul bych z toho 1000W (je to na to dimenzovaný), ale neměl jsem zrovna zdroj 95V/25A a kilowattovej 4Ohm odpor big_smile

Podle obrázku asi poznáte třídu big_smile Je do do zátěže 4Ohm+1mH bez výstupního filtru.


http://www.imgbank.cz/images/2014/05/22/ProudVystup.th.png

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Frank, dakujem smile to moje dá tiež 400W/4R mám to odskúšané na predošlej verzií... táto by mala zvládnuť 600W/3R a aj tak to má oproti pôvodným toshibám stále väčšiu rezervu v SOA... Ale to tvoje bude predpokladám to Dčko smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Zdá se mi to, nebo ti to krásně kmitá?

Příspěvky [4,501 až 4,520 z 8,421]

  Stránky: ««« 1 ... 224 225 226 227 228 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£