Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » Jak funguje Aldax

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [20]

Téma: Jak funguje Aldax

Ahoj chlapi.Chtěl bych se zeptat,jak funguje Aldax?Bohužel mám tam objednané přes měsíc nějaké věci a zatím mi nic nepřišlo a na maily nereagují.Máte zkušenosti s objednávkami u nich?

Re: Jak funguje Aldax

Loni objednán audioswitch.Po čtyřech měsících jsem to stornoval,odpověď bylo jen OK...

Re: Jak funguje Aldax

Těžko říct jak to je, Pierre asi nemá moc "volného času na Aldax"

Web

Re: Jak funguje Aldax

pak nemůže fungovat obchod jestli to je takhle?řeknu teda, divný manýry nereagovat.

Re: Jak funguje Aldax

Já tam mám právě taky audioswitch objednán,tak uvidíme,ale čtyři měsíce čekat teda nebudu.

Re: Jak funguje Aldax

Objednej si ho u Jožiho a máš to. Vyjde tě i složenej s poštou ze slovenska na podobný peníze.

http://zosilnovace.eu/Audioswitch.htm

Re: Jak funguje Aldax

Chvalabohu, že som celý ald.modul predal za 220eur ... (a prerobil 200,-).

Web

Re: Jak funguje Aldax

Dám na Rixe a vezmu to od Jožiho

Re: Jak funguje Aldax

Dej pak vědět jak to proběhlo u Jožiho, ještě jsem u něj nic neobjednával, ale mám taky zálusk smile

Re: Jak funguje Aldax

Hmm skoda, chcel som kupovat 2x leach set ale za tychto okolnosti na to radsej serem.

Desktop: EVE Audio SC203+ sub EVE TS107, Asus Xonar. HT: ELAC AM180, Pioneer VSX-924-K

Re: Jak funguje Aldax

já objednal v pondělí a v pátek přišlo zboží. Asi záleží za kolik je objednávka.

Re: Jak funguje Aldax

Klasikk, to je taký problém to objednať a chvílu počkať? Ked niečo staviam tak bežne objádnávam súčiastky aj zo 4 eshopov a často je nejaky z nich aj zahraničný pre to že zohnať zaujímavé tranzistory pre stavbu v SR a CR ani nejde. S takým nadšením pre vec ako máš ty by som asi nikdy nič nepostavil.

Re: Jak funguje Aldax

V práci když po tobě šéf něco chce, tak ti to taky jen řekne a pak pár dní čeká jestli to uděláš ? Takto to nefunguje. Ale těžko říct jak to teda je, jeden čekal 4 měsíce, druhý měl vše za 4 dny....

Re: Jak funguje Aldax

Mechanik, nejake leach sety som odtial uz bral a bol som spokojny, ale zas ak to trva mesiace, tak to nie... Mohol by som samozrejme objednat aj z eshopov, no to malo casu, ktore mi ostava na bastlenie, nechcem obetovat na nakupovanie na X krat, aby som sa trafil do originalov. Dnes je to sama cina... Ak by to mal napr. AVelmak vsetko origo, tak nemam samozrejme problem... Ak vies, porad, budem rad.

Desktop: EVE Audio SC203+ sub EVE TS107, Asus Xonar. HT: ELAC AM180, Pioneer VSX-924-K

(upravil mechanik 30. 3. 2014 8:13)

Re: Jak funguje Aldax

Neviem presne ani čím je leach osadený no určite by som sa avelmaku oblúkom vyhol. Jedine že by si mal nervy na nákup "vzoriek" od nich. Nakupoval som tam vela krát a väčšinou som bol sklamaný...

Re: Jak funguje Aldax

Co vám brání v tom napsat do Aldaxu mail s dotazem na dobu dodání požadovaných věcí, když je objednáte nyní? Buď vám Pierre odepíše a víte na čem jste, nebo neodepíše a taky víte, co to znamená.

Re: Jak funguje Aldax

No mi právě neodepsali ani na ty maily s dotazy,kdy to můžu očekávat.Rixi u Jožiho jsem už objednával kdysi JPA100 a došlo to bez problémů,myslím,že do týdne.

Re: Jak funguje Aldax

Když neodepsal, tak to beru tak, že nemá zájem o kšeft.

(upravil miksa5 26. 4. 2014 16:47)

Re: Jak funguje Aldax

Má to tam složitý,fungovat funguje tak napůl,když si člověk objedná stavebnici dojde max do 14ti dní. Po komunikaci s nim mi vysvětlil že hold sestavování momentálně není možné jak časově (nwm proč) tak z jinych duvodů....ale slušná domluva alespon smile
Takže do odvolání jen stavebnice.

(upravil Kadrnozka 19. 5. 2014 21:03)

Re: Jak funguje Aldax

Tak si říkam, jestli ono to není trochu trapný, že takovou to informaci se dozvídám až od tebe, já čekám na objednávku z aldaxu přes měsíc (subjunior, 250W konec staveb.) a nikdo mě na tento fakt neupozornil.

tesličku AZS 224 + XN125

Příspěvky [20]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Jak funguje Aldax

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£