(upravil Hazys 24. 2. 2014 23:21)

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

No to já jich tu pár mám taky, ale přemýšlím, jestli když to někam použiji, jestli to pak někdo bude vůbec schopný bez KF v šuplíku postavit taky. (Malinkato jsem pátral a nenašel jsem nic v současné nebo nedávno ukončené výrobě, z čeho by ten substrát byl vyvedený zvlášť.)

//3N163 ... 700CZK. Taková lidová cená. Ale u Farnellu to asi nikoho nepřekvapí.

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

A k čemu to chceš?

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

To je nepodstatné.

Jen jsem se zkusil zvědavě zeptat po možnosti náhrady KF521, respektive jiném MOS tranzistoru se čtyřma nohama (vyvedený substrát).

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

HAzys.
Co mi paměť a katalogy sahají tak tohle jsem nenašel.

(upravil feliz navidad 26. 2. 2014 13:10)

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

KF521 by měl být ekvivalent 3SK21 a ten zas NTE222. Jeden dostupnější jak druhý...

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Na co je vůbec ten vyvedený substrát dobrý ?

(upravil Dalča 26. 2. 2014 17:00)

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Hazys:

Pokud chceš náhradu KF521 tak КП101.Е

akorát je to rus.

http://www.polevikinfo.ru/kp101/

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

A kde má ten rusák vyvedenej substrát?

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Zdravím!
Nevěděl by někdo prosím o náhradě UDN2981?  Případně libovolný jiný source driver... (nepište mi ULN2003 ani ULN2803, to je current sink driver).
Ono se to jaksi už nevyrábí a nemám ponětí, čím (a jestli vůbec něčím) to lze nahrazovat.
Díky

(upravil danhard 14. 3. 2014 18:05)

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Nějaký UDNka bych asi našel, cpal jsem je jako náhradní do programátoru, musel jsem jich tehdy koupit celou štangli, takže jen to najít smile

TD62783AP mají celkem všade.

(upravil Hazys 14. 3. 2014 18:06)

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Děkuji, přesně něco takového jsem hledal, i cena je OK (~15CZK). Asi to uteklo mé pozornosti.

//Já tu ještě nějaký UDNka mám, ale dochází smile

//jo, koukám že sou i v GM, ale 4 pětky jim za to nedám a kupovat to tam nebudu...

(upravil Dalča 7. 4. 2014 13:53)

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Odstraněno pro nevhodnost

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

http://www.soselectronic.cz/?str=371&am … p-udn2981a

S daní 22 Kč za min. 4 kousky.

Podáváš Dalča nekorektní, tendenčně překroucené informace smile

(upravil Hazys 15. 3. 2014 12:41)

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Danhard: V TMe jsem se díval, jsou tam snad za 15 i s daní...

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Hazys napsal:

Danhard: V TMe jsem se díval, jsou tam snad za 15 i s daní...

Snad ? já bych řekl bez daně a určitě !
Takže zase informace agentury JPP (jedna paní povídla) smile

(upravil Hazys 15. 3. 2014 14:02)

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Já bych zase neřekl, protože jenom vůl, bude objednávat jeden kus. Deset kusů i s daní je to pod 15 korun, za kus. tongue

Nebo ty objednáváš součástky do zásob po jednom kusu? Asi né co?

(upravil danhard 15. 3. 2014 14:51)

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Informace o ceně, která záleží na množství a ty to množství neuvedeš, je jaksi irelevantní.
Pokud to směruje ještě přímo na cenu za kus a ty ještě uvedeš, že je to cena s daní, tak je to přímo zavádějící.

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Zdravím,
Stojím pře problémem izolace I2S sběrnice a chtěl bych se zeptat zkušenějších zdali jste někdo porovnaval isolator sběrnice IL715 napřiklad s ISO7240M nebo jiným isolatorem. Taky bych se rád zeptal, jestli nevíte kde nejsnadněji objednat IL715. Díky moc za každou radu.

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

IL715 jsem kupoval v RS, nakonec jsem jej ani nepoužil, tak jestli jej chceš, stav se za mnou do hokny, nechám ti jej bez poštovnýho za nákup.

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

ZNOVA UPOZORŇUJI na nové TP16x, ty s přírubou z šedivého neidentifikovatelného kovu s nálitkem uprostřed. Evidentně čínská výroba, šmejd největší -- dráha samá díra, TP169 logaritmické s mizerným souběhem, hřídel se všelijak vaklá... Pozná se to na první pohled podle lisovaného závitu, materiál příruby je velmi měkký, nálitek strhnete maticí. Bůh ví, jestli vůbec v Ostravě ještě vyrábějí.