Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » Zabudnime na High-End

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: Zabudnime na High-End

Odrezali ďalšie koliesko salámy? Pre tých ktorí nechápu- veľká a dlhá saláma, máš ešte veľa a môžeš veľa a keď ti z nej začnú odrezávať máš a Môžeš stále menej. Tu vysvetlenie  http://www.nisel.sk/?p=7819  .

Re: Zabudnime na High-End

Pěkný, asi nejvyšší čas zaregistrovat slovo prd.

Já jsem vždy high end považoval za obecné slovní spojení pro označení nejvyšší hifi třídy které by snad nikdo vlastnit neměl, je to proti logice.

obutt
Bohužel, zdá se mi že salámu je ještě více než polovina a jak se zdá pomalé vaření žáby funguje.

Re: Zabudnime na High-End

To mi připomnělo nedávné nucené přeregistrování eBastlírny... doména elektroworld.info sice nikomu nepatří, nicméně právníci Electroworldu začali s předběžnou buzerací ohledně poškozování dobrého jména (což je samo o sobě paradox, když přední prodejce předraženého šmejdu mluví o dobrém jménu) tak masivní, že to Hill radši vzdal.

Re: Zabudnime na High-End

Víš co ? Na EB sem-tam diskusně přispívám ale přeregistrování jsem prakticky nezaznamenal, pro běžného uživatele je to po starém a právníci ať se mezi sebou sežerou, beztak jsou k ničemu a prohrajou, poserou každou větší kauzu.

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Zabudnime na High-End

A to se pleteš, právník vyhraje vždycky, když si nacpe kapsy. Když jedna opravdu významná právnická firma označuje v interních materiálech klienty jako "fools", co lze čekat.

Re: Zabudnime na High-End

No, mně stačí sledovat prohrané mezinárodní arbitráže a státní peníze v riti, asi všeobecná korupce, co.

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Zabudnime na High-End

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£