Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zdroje signálu » Problém s TDA7318 (4,51V na většině vývodech)

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [4]

Téma: Problém s TDA7318 (4,51V na většině vývodech)

Ahoj,
pustil jsem se do stavby digi předzesiku s lcd a rot. enc. k asi TDA7262  řízené to je atmega32. Jen když mi přišel už druhý tda7318 a zapojím ho, tak komunikace po i2c v pohodě, jen mám ale furt na všech pacičkách 4,51V. Mám ty TDAčka dvě a dělali to obě (ta první už je teda tuhá, odpálil jsem stabilizátor -> takže i TDA). Než jsem TDA připojil, proměřil jsem všechny dirky na patici, zde je všude to co má být a bylo... Ale ted opravdu nevím co dál.

Snad mi někdo poradíte.

Stavím to, protože to je jen takovej pokus, a chtěl jsem se naučit s AVR studiem a i2c,LCD,ADC ....
Mám tu Leach amp už hotový, jen bych k tomu chtěl udělat také digitální předzesilovač (vím, hodně z Vás mě ukamenuje, ale to přežiju....), tak jestli někdo doporučíte, nejaký s i2c a co nejmenším zkreslením.

http://download.kickme.cz/leachamp/preamp.png

Re: Problém s TDA7318 (4,51V na většině vývodech)

Jen poznámka bokem, ale na místě a užitečná:
Obrysy součástek se kreslí vrstvou Symbols,  čísla vývodů zobrazíš pomocí nastavení Change->Visible->Both.  Název (označení) součástky je nápis ">NAME" ve vrstvě names, hodnota (zde typ IO) je nápis ">VALUE" ve vrstvě Values.
Textové popisky by se neměly překrývat s ostatními čárami ve schématu, je to nečitelné. Lze použít nástroj SMASH a popisky od součástek oddělit a umístit na potřebné místo tak, aby byly dobře čitelné.
Pro vyšší přehlednost je též výhodné vývody na schematické značce součástky řadit do skupin podle funkcí. Zpřehlední se schéma a ubydou případná zbytečná křížení nebo motanice.
Pardon za pruzení, ale nerad se dívám na tyhle kočkopsy.

K procesoru doplň blokovací kondy. Máš jich tam nějak málo.

Re: Problém s TDA7318 (4,51V na většině vývodech)

jojo chápu, jen když to nedělám do školy, tak to neřeším, ale příště se polepším smile a s tím vytvářením součástky jsem se docela pral, moje poprvé big_smile

Re: Problém s TDA7318 (4,51V na většině vývodech)

Buď to dělej pořádně nebo se na to...  smile

Příspěvky [4]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Problém s TDA7318 (4,51V na většině vývodech)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£