Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Smetiště » Dostal jsem nabídku na práci v sesterské firmě OVB

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 27 z 27]

Re: Dostal jsem nabídku na práci v sesterské firmě OVB

Je mi krapet více než Tobě,  radím rozhodně to, na co jsi už přišel sám, pryč od toho. Jestli na to fakt nemáš povahu, tak o tom neuvažuj ani náhodou. Je to jako - Tonoucí se stébla chytá - tedy jako "ófaubé"

hraji na Yamaha DX – SY a Kurzweil ARTIS

Re: Dostal jsem nabídku na práci v sesterské firmě OVB

Mě teda nelanařili do svých řad, ale mám obrácenou zkušenost s pojišťovákem ČP.
Naši mi platili nějakou pojistku, která platila za základ před 35 lety. Penízky tam nějaké byly, tuším 25tis.kč a ozval se pojišťovák, že to buď můžu vybrat, nebo přenést dál. Domluvili jsme si schůzku, sjednali, podepsali. Platil jsem dál tuším tu 100ku a bral to jako uloženou fin. rezervu smile. Pak se do té pojistky obul osobní finanční poradce a rázně mi doporučil to zrušit-nic to ve finále nekrylo atd. OK, sespali jsme výpověď, pojišťovna potvrdila a bral jsem to jako hotovou věc.
Týden nato se ozval onen pojišťovák že zjistil, že jsem dal výpověď té smlouvy a že jestli si to nechci rozmyslet a když viděl mé rozhodnutí tak přitvrdil-prý z těch peněz nic nedostanu, protože jsem nedodržel podmínky smlouvy ale on to dokáže ještě zachránit. Tak jsem ho poslal do haj..u s tím, že pokud bych z těch peněz nic neměl vidět, nemám se s ním už vůbec očem bavit. Peníze samozřejmě došly další týden na účet a já nemůžu vygrcat veškeré pojišťováky. Tudíž, dělat to mohou opravdu jedinci se silným žaludkem-teda dle mého.

Re: Dostal jsem nabídku na práci v sesterské firmě OVB

Spíš bezpáteřní šmejdi. To už mi pomalu připadá skoro to samý jako se kradou děti na orgány. Nebo se ztrácejí pěkné holky na obchod s bílým masem apod.

Re: Dostal jsem nabídku na práci v sesterské firmě OVB

Tohle bych obešel obloukem..

Re: Dostal jsem nabídku na práci v sesterské firmě OVB

Chcem podporit nazor ze clovek na to musi mat povahu a ked cloveka lanaria tak mu omotaju hlavu skvelyni cislami a uspechmi ostatnych. Rovnako aj ponuknute skolenia nic nenaucia o financiach (nemiesal by som to s ekonomikou, to je nieco ine).

Ale chcem sa zastat poradcov. Nie vsetci su rovnaky. Samozrejme ked mi na dvere zaklope 20r. chalan, ktory mi chce dobre poradit, tak asi zabuchnem bez odpovede a zistovanie ci nieco vie alebo nie..
Ja poradcu mam. Bol mi doporuceny a precuje v bankovnictve a financiach viac ako 20 rokov, momentalne pod hlavickou OVB. Spolupracujem snim asi 10 rokov a zatial som slovo OVB nepocul.
Takze je to o cloveku, nie o firme.

Re: Dostal jsem nabídku na práci v sesterské firmě OVB

Jestli máš chuť něco takového dělat, tak údajně slušné provize pro obchoďáky má Gepard. Já dělal pár let pro Wustenrot, ale většinou se ty lidi šli zeptat třeba s nabídkou hypotéky do Spořky a tam ty ku... podrazí kohokoliv, jen aby urvaly kšeft. Pak pošlou při skončení  fixace dopis, že zdražují a většina lidí nestihne změnit hyp. banku, posílají to schválně v poslední termín.

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

Re: Dostal jsem nabídku na práci v sesterské firmě OVB

denis15 napsal:

Mě teda nelanařili do svých řad, ale mám obrácenou zkušenost s pojišťovákem ČP.
Naši mi platili nějakou pojistku, která platila za základ před 35 lety. Penízky tam nějaké byly, tuším 25tis.kč a ozval se pojišťovák, že to buď můžu vybrat, nebo přenést dál. Domluvili jsme si schůzku, sjednali, podepsali. Platil jsem dál tuším tu 100ku a bral to jako uloženou fin. rezervu smile. Pak se do té pojistky obul osobní finanční poradce a rázně mi doporučil to zrušit-nic to ve finále nekrylo atd. OK, sespali jsme výpověď, pojišťovna potvrdila a bral jsem to jako hotovou věc.
Týden nato se ozval onen pojišťovák že zjistil, že jsem dal výpověď té smlouvy a že jestli si to nechci rozmyslet a když viděl mé rozhodnutí tak přitvrdil-prý z těch peněz nic nedostanu, protože jsem nedodržel podmínky smlouvy ale on to dokáže ještě zachránit. Tak jsem ho poslal do haj..u s tím, že pokud bych z těch peněz nic neměl vidět, nemám se s ním už vůbec očem bavit. Peníze samozřejmě došly další týden na účet a já nemůžu vygrcat veškeré pojišťováky. Tudíž, dělat to mohou opravdu jedinci se silným žaludkem-teda dle mého.

Z životního pojištění se nejprve vyberou peníze částečným odkupem a až potom se smlouva zruší. Když ji rovnou zrušíš, oberou tě o peníze, které máš na smlouvě za ty roky naakumulovány.

Web

Příspěvky [21 až 27 z 27]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Smetiště » Dostal jsem nabídku na práci v sesterské firmě OVB

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£