Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 111)

Audioweb.cz » Muzika ♬ » Hudební tipy

  Stránky: 1 2 3 ... 111 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 2,211]

(upravil Boramyr 25. 4. 2007 21:50)

Téma: Hudební tipy

Tak, pánové, abychom to pořád neprokládali s drumíčkáři, jazzmany a ostatními, založíme si vlastní plácek na hraní.

Objevil jsem "novinku" sice pár měsíců starou, ale i tak mě potěšila. Sirenia vydala nové album. Už jsem tu kdysi v rámci ochutnávky dával dva kousky z jejich alba "An elixier for existence" a teď je tu "Nine destinies and a downfall" z konce minulého roku. Zatím k tomu moc neřeknu, právě jsem si to pustil, ale zdá se, že stylově zůstali svoji, ovšem zdá se mi, že většinu zpěvu teď táhne slečna a zpěváka trošku odšoupla na vedlejší kolej.

//odstraněno

Re: Hudební tipy

Já se teď zaposlouchal do "novinky" W.A.S.P. - Dominator

Ten zvuk dvojkopáku a hlavně ten pocit, to mě uklidňuje big_smile

Re: Hudební tipy

Já v poslední době hodně poslouchám Darkseed, At Vance, jestli vám to něco říká smile

(upravil Boramyr 26. 4. 2007 21:04)

Re: Hudební tipy

Neodpustím si alespoň ukázku... už jsem zmiňoval nové album starých klasiků Grave Digger. Docpu eDisk pár kousky ať máte možnost poslechnout.

//odstraněno

Re: Hudební tipy

..co treba toto: http://www.mastersofrock.cz/www/ idete niekto?

Re: Hudební tipy

Tak na tuhle akci chodím každý rok na večer, ne do areálu, ale na protější kopec . Vemu si večer butilku pana Bechera lehnu si trávy a poslouchám, dobrá akce smile

(upravil redyuri 29. 4. 2007 18:10)

Re: Hudební tipy

tool je lepší na menšie akciie, kde ich človek dokáže ,,vnímať" smile a to isté si myslím o opeth, či iných kapelách s tak dynamickou hudbou...

Web

(upravil BlackRider 9. 5. 2007 20:57)

Re: Hudební tipy

Nějak mrtvo tady. smile

http://www.sunlightsquare.co.uk/listen.html     Co říkáte tomuhle?

Web

(upravil darkforces 9. 5. 2007 21:07)

Re: Hudební tipy

Tool jsou nej.....hudební tip Death - Sound of perseverance

(upravil LEAX 9. 5. 2007 21:30)

Re: Hudební tipy

a čo tomuto? http://profile.myspace.com/index.cfm?fu … ndID=30244 (hudba podla mojho gusta, len tie začiatky su dost blbé)

Re: Hudební tipy

Urban Sessions = paráda oddechovka!

(upravil BlackRider 9. 5. 2007 22:10)

Re: Hudební tipy

Přesně tak, hudba na relax. smile

LEAX> To je drum and bass?

Web

Re: Hudební tipy

LEAX: to je hudba ? big_smile

(upravil LEAX 10. 5. 2007 14:15)

Re: Hudební tipy

Je to podobne DnB ale je to tušim Breakcore, ale nepočuvám to až tak, radšej si popočuvam neaky hardstyle, techno, electro-house...atd. Ale ma rád aj Alphavile, Oldfielda, Jacksona proste staršiu hudbu.

Re: Hudební tipy

Me ta nahravka One of US pri snaze poslouchat co v tom vlastne je silne pripomnela zvuky palenych reproduktoru z jineho threadu. Takovy ty drncici basaky bez ozvucnice. sad

(upravil filip.186 11. 5. 2007 16:50)

Re: Hudební tipy

ZRUŠENO! Nepatřilo to sem.

hue hue hue

Web

Re: Hudební tipy

Mě to přijde jako pazvuky dané dohromady s nějakou melodií, ale neboj, za pár let z toho vyrosteš... cool

Re: Hudební tipy

Todle je dred o metalu, tak nevim proč sem cpete nějakej harmonickej šum.

Web

Re: Hudební tipy

check: a jako ty si myslíš že budu zasírat tohle fórum novým threadem? Když tady je tohle, tak to prostě napíšu sem. A jestli máš stejně nějakej problém, tak TADY ho řešit nebudu.

hue hue hue

Web

Re: Hudební tipy

Checku, to máš těžký, když někdo umoderoval ten dodatek "metal" v nadpisu.

filip : Jo, tématické thready jsou principem těchto fór, leckde tvrdě vyžadovaný, takže by bylo podstatně vhodnější ten novej thread založit. Za ani ne měsíc je tu přes 300 threadů... dřív nebo později jich budou tisíce, možná desetitisíce... ten jeden navíc by to tu nepoložil.

Příspěvky [1 až 20 z 2,211]

  Stránky: 1 2 3 ... 111 »»»

Audioweb.cz » Muzika ♬ » Hudební tipy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£