Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » Ozvučení Renault scenic

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [3]

(upravil kopecekrobert 25. 1. 2014 12:50)

Téma: Ozvučení Renault scenic

Zdravím pánové,v budoucnu budu vlastnit tento stroj a chtěl bych si kapánek vylepšit zvuk.

V autě je momentálně nějaké autorádio Sencor ,ale hraje otřesně,i staré kazetové hraje daleko poslouchatelněji a odchazí navíc na něm potenciometr hlasitosti,rozhodl sem se teda že koupím nové. Nemám témeř žádně zkušenosti a zalíbilo se mi:

PIONEER DEH-X3600UI

Doma mám posravený sw s JBL GT5 12 tak bych ho chtěl využít,vybral jsem si k němu zesilovač:

CRUNCH GTi 750

Neočekávám od toho žádné excelentní výsledky,chtěl bych aby to aspon trochu poslouchatelně hrálo,se sw jsem doma spokojený,měniče v autě chci časem určitě měnit jak budou pro to finance,prozatím si budu muset vystačit se základem. Chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo s těmito výrobky nějaké zkušenosti nebo nějaké jiné doporučení za přibližnou cenu -+ 1000 Kč.

Díky wink

Re: Ozvučení Renault scenic

Autorádiom Pioneer by si chybu nemal spraviť, to isté by ale platilo aj pre taký Kenwood. GT5-12 je fajn do uzavrenky, so zosilňovačom skúsenosti nemám, ale je to monoblok, čo je k SW určite lepšie ako zmostíkovaný dvojkanál.
Ja osobne by som určite skôr ako subwoofer riešil nejaké normálne repro dopredu, keď si ale skôr zaťažený na basy...

(upravil kopecekrobert 1. 2. 2014 15:50)

Re: Ozvučení Renault scenic

Jo díky wink

ozvučnici mám uzavřenou i v BR,takže se uvidí co víc bude vyhovovat,SW chci určitě,myslím taky že v autě bude ta uzavřenka daleko líp poslouchatelnější,uvidí se smile

jinak šetřím už na Helix Dark Blue 69.1 do zadního plata.

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » Ozvučení Renault scenic

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£