Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 4)

Audioweb.cz » Smetiště » pozor na objednavky z ciny

  Stránky: ««« 1 2 3 4

RSS

Příspěvky [61 až 71 z 71]

Re: pozor na objednavky z ciny

To je sice pravda, ale některé věci se na mauselu koupit nedají a platit poštovné jak prase na Mouser.cz se mi nechce. Typickým příkladem je AD1955. Podařilo se mi zrušit dva vzorky a nemají je pomalu nikde. sad

Web

(upravil Hippo007 27. 12. 2013 13:21)

Re: pozor na objednavky z ciny

Dnes mi ve schránce přistála mnou už dávno odepsaná zásilka vypravená z Pekingu 27.9.2013. Fakt by mne zajímalo, kde ty 3 měsíce tvrdla.

Re: pozor na objednavky z ciny

Z ebay som objednaval uz asi 110x z celeho sveta a momentalne sa stalo raz, ze balik neprisiel, konkretne LED driver objednany 15.10.2013, este teraz ho tu nemam. Rovnako v ten den som objednal LED pas a ten prisiel okolo 20.11.
Ebay buyer protection sa da otvorit len do 45dni od objednania, takze nic z toho.
Navyse ten ich skvely archiv objednavok nad 60dni raz ukaze vsetky objednavky, raz len zopar, ktore sa mu chce....

Najdlhsie mi posta  isla z DX, objednane okolo 10.9.2012 a prislo az 18.12.2012. Obalka mala na sebe 6x nalepku sikmookej posty, kde to asi chodilo v kolotoci, kazda s odstupom 1-2tyzdne.

Re: pozor na objednavky z ciny

Koupil jsem na Aukru nepájivé pole s vodiči a zdrojem a došlo to ve třech samostatných balíčcích vždy asi  po týdnu! Dnes dorazil zdroj, tak to mám komplet a můžu to předat jako opožděný dárek k Vánocům. Ale na Aukru psali dodání cca 2. týdny a navíc byly svátky....

Re: pozor na objednavky z ciny

Dnes mi došel další balíček - razítko čínské pošty má datum 1.10.2013.
Oba dva balíčky toulající se téměř 3 měsíce nevykazují žádné známky problémů na cestě - jedno razítko čínské pošty, 1x razítko z české celnice. Za oba mi prodejci už před měsícem refundovali peníze zpět ... tak mne ještě čeká po novém roce pár mailů, abych se s nimi vyrovnal.

Re: pozor na objednavky z ciny

Já už jsem všechno na eBay-i pro letošek uzavřel. Ani nepočítám, že by mi mohlo něco, z těch věcí co nepřišly, někdy přijít. Už z důvodu toho, že naše pošťačka "rozdává" mé balíky "hodným" sousedům. A jakákoliv snaha o sjednání nápravy ze strany pošty nulová, pouze sliby nic víc. Jediné štěstí, že ta ztráta nebyla nakonec tak velká jak jsem čekal a číňani refundovali co mohli. Zase na druhou stranu jsem získal dobrou zkušenost jak tyto věci řešit.
Líto je mi akorát podsvětlených spínačů, které jsou tady drahé jak čert. Ale co už.

Web

Re: pozor na objednavky z ciny

dneska mi dorazil hrot do mikropájky, asi po 3 měsících a po tom, co mi číňan vrátil peníze...zasraná pošta

Re: pozor na objednavky z ciny

Tak se zablesklo na lepší časy. Poprvé se zboží číňanovi po 6 týdnech vrátilo, nabídnul vrácení peněz nebo opětovné zaslání. Zvolil jsem opětovné zaslání, dneska po dalších 6 týdnech dorazilo. Zvláštní je, že celou dobu se podle čísla zásilky přepravovalo mezi čínou a ČR. Od okamžiku, kdy ho česká pošta "převzala" už to doručili za 2 dny. Tak nevím, jestli ta loď plula tak pomalu, nebo to trčelo někde v kontejneru v Praze.

Web

Re: pozor na objednavky z ciny

To mě zatím z DX všechno chodí kupodivu i rychlost dodání je obdivuhodná tento rok zatím mi to nejmíň udělůalo 9 dní z číny což je luxus smile

Re: pozor na objednavky z ciny

To úžasná dopravka Hermes posílá z Berlína do Plzně týden, zato přes Slovensko. yikes

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

Re: pozor na objednavky z ciny

moja osobna skusenost je, ze baliky sa stracaju hlavne vdaka SK poste (ako to tu tak citam, tak CZ je to uplne rovnake - este aj model spravania postarok) Naposledy som prave zvazoval, ze otvorim case, ale akosi som na to nemal cas, tak som tomu este dal trosku casu. Raz mi volala sestra, ze jej na poste dali nejaky balik, ktory patri mne... Iny pripad, po 35 dnoch som bol na poste sa pytat, ze ci tam teda nemam balik. Arogantne mi odpovedala, ze ak nemam "zlty" listocek, tak to nema podla cocho hlada a ze teda asi tam balik nemam ked nemam ten listocek. Isiel som tam aj na druhy den, bola tam ina teta - rovnako neochotna, ale miesto mileho zakaznika som vytasil taktiku nasrateho - po 5 minutach vysla s balikom, ktory tam lezal uz viac nez tyzden... Ak by som si za tym nestal, tak by mi ten balik jednoducho nedodali. Teraz som cosi objednaval so slovenska, dodanie vraj 3 dni. Na 4 pracovny den dokrivka babka, ze jej tam postarka vcera nechala balik...

Příspěvky [61 až 71 z 71]

  Stránky: ««« 1 2 3 4

Audioweb.cz » Smetiště » pozor na objednavky z ciny

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£