Re: Udělené BANy

Takže to skončilo tam, kde to malo začať...
Sledujem túto „kauzu“ od začiatku a od začiatku z toho celého mám poriadne hnusný pocit. Nejaký slizký moralista (skrátene a univerzálne – kokot) sa tu začne navážať do najväčších kapacít tohto fóra – do ľudí, ktorý majú čo povedať. Iba preto, lebo im občas uletí nejaké sprosté slovo. A títo ľudia na jeho slizké moralizovanie reagujú, tak ako by reagoval každý správny chlap – pošlú ho do teplejší krajín (skrátene: do piče). Výsledok? Úplne blbá nálada na fóre, ľudia míňajú svoju energiu na riešenie nezmyslov (skrátene: pičovín)  a nakoniec to dopadne tak, že vlastne na audioweb sa min. mesiac neoplatí ani chodiť... Paráda!  Takže otázka je, čo je horšie: Ak je niekto „kravaťák“ ale je to „rozvracač“ -  človek ktorý, dokáže len pekne rozprávať, ale ktorý je odborne neschopný a ktorý vám hocikedy bodne nôž do chrbta. Alebo ak je niekto „špinavý roboš“, ale správny a čestný chlap, ktorý je ochotný a schopný človeku aj pomôcť?  Ja nadávky nemám rád, ale moralistov „kravaťákov“ priam neznášam (mimochodom je ich plný parlament a IMHO ich nepotrebujeme ešte aj tu). Inu nie šaty (slová) robia  človeka wink

Nakoniec aj tento človek dostane ban, ale svoju prácu už (žiaľ) spravil, rozvrátil chod fóra, vládne tu blbá nálada, prinútil ľudí reagovať na jeho slizké moralizovanie (ktorý za to dostali ban – pravde podobne ako ja teraz wink ). Ale nenadával pri tom... to je fakt... GRATUĽUJEM!   
Digiting, neviem ako dopadnem ja teraz, ale mám na teba jednu prosbu – NEVRACAJ sa sem, založ si web „moralizujem.cz“ a tam sa môžeš realizovať a nechaj tunajších ľudí písať o tom čomu rozumejú – o tom o čom je tento web. Ďakujem!   

Keďže ma po tomto poste zrejme čaká ban (len dúfam, že nie vyhazov), tak sa s vami na tento rok lúčim. Prejem Vám prijemné sviatky a šťastný nový rok všetkým (aj tým sprosto hovoriacim a aj tým hnusným kravaťákom)!  Všetko dobre, majte sa tu dobre!

Re: Udělené BANy

Třeba antonio vyhlásí amnestii k 1.1:2014

Web

Re: Udělené BANy

JÁ JSEM PRO AMNESTII.

Re: Udělené BANy

Dobrý nápad, jsem taky pro amnestii k 1. 1. 2014

(upravil BFU43 18. 12. 2013 14:55)

Re: Udělené BANy

Ve světle posledních událostí a jistého prozření bych se také přidal k petici za udělení amnestie pro Basstla, MaBata, Zorga a Littla. Nebo alespoň o korekci jejich trestů. Zvaž to prosím, Antonio. Děkuji..

Edit : Přidán Little..

(upravil PB 18. 12. 2013 14:58)

Re: Udělené BANy

Taky pro:

antonio napsal:

little: hrubost, 2M (extra prosbu, kterou mi poslal /a kterou jsem od littla i čekal/ bych jako důvod nebral)

Vidím, že BFU43 mě předběhl.

Ale taky pro Danharda.

Re: Udělené BANy

Nebojte, všichni tu budou kolem 15. ledna.

Re: Udělené BANy

Danhard si z mého pohledu trest zasloužil, byť asi ne tak drastický..

(upravil zdenek00 18. 12. 2013 15:52)

Re: Udělené BANy

Tipi:  vůbec nevím, proč mluvíš o banu. Co vím, tak tady na fóru ho ještě NIKDO za použití ostřejšího výrazu nedostal. Ty rozdělené byly za vulgární osobní urážky nějaké osoby, byť by to byl dement. To se myslím netoleruje skoro na žádném fóru.

Re: Udělené BANy

Jsem za MaBata i Zorga. Danhard je pro me defakto osoba neznama - do zesilovacu chodim minimalne. Co se tyce Littla, porad me nepresvedcil o nejake jeho naprave a proto mne tady chybet nebude. Neznam ho ale osobne, treba to neni spatny clovek v jadru, ale soudim dle jeho vyjadrovani na zdejsim foru.

Doufam, ze se sem jeste budou chtit vratit...

Vubec antoniovi nezavidim rozodovani o tom, koho zaBANovat... Nicmene si myslim, ze se to snazi delat spravedlive. Banovat MaBata a Zorga bylo zbytecne unahlene. Aspon mne to tak pripadlo.

Web

Re: Udělené BANy

mohl bych se zeptat co vlastně v tom digitingovým příspěvku porušilo pravidla? krom toho, že má zvláštní styl psaní /nedočetl jsem to až do konce/.
nechci rejpat nebo někoho provokovat jen by mě to zajímalo, abych neudělal stejnou chybu.

Re: Udělené BANy

Naprosto a bezvýhradně souhlasím s Tipi-m, vystihl to naprosto přesně, je to přesně ten typ zdravého názoru zdravého heterosexuálního bělocha, ostatně velmi podobný zdravý názor na to má i Komar a několik dalších lidí.
Navrhuju všem nebavit se o Vaškovi, protože s Vaškem něco je, sice nevím co a nic mi do toho není, ale tohle prostě není on, BAN pro něj vůbec nic nevyřešil, osobně být Tondou bych Vaškův BAN ihned zrušil a tím bych to asi takto uzavřel. Václav se ozve sám, až bude v pohodě, já ho prostě poznal osobně jako prima chlapa a tohle není on.
Obecně - téměř plošné rozdávání BANů za nějaké ostřejší slovo jakéhokoli odborníka z jakékoli oblasti HiFi vůbec nic neřeší, spíš naopak. Naserete ho a odradíte od toho, aby psal dále /a radil mladším a míň zkušeným/. A tohle zcela bezpečně a určitě nechce ani Tonda, ani nikdo jiný a navíc to vůbec nic neřeší.
Nechci nikomu sahat do svědomí, ale něco jiného je BAN za nějaké vulgární a zbytečné osobní útoky a něco jiného je, někoho zmrdat na tři doby, přičemž po pojebu následuje dlouhý odstavec s tím, jak dotyčný problém vyřešit, či jak co udělat. Tohle by se mělo asi rozlišovat a rozhodčích je tady na to dost, včetně hlavního.

Tondo Richtere, přemýšlel jsi o #394 a případné zkušební době?

Web

Re: Udělené BANy

možná se budu opakovat.:
Je mi líto, že profíci, kterých si vážím se nechali vytočit a komunikovali tak jak komunikovali.
Osobně bych uvítal amnestii.
I mi občas uletí nervy, když někdo vyloženě vysírá. (nedávno to odnes mobil, který jsem po dotyčném mrštil nic jiného po ruce nemaje, ale jak napotvoru trefil zeď na né jeho.)
Bohužel nevím, jak korektně řešit problém s vysírači, kteří jsou po formální stránce v cajku ale obsahem vytáčejí do bezvědomí ostatní lidi.
Osobně mám ve zvyku na netu tykat, i když v oficiální komunikaci samozřejmně vykám a v oslovení píšu velký písmeno. tam taky nesekám za každou myšlenkou víc teček... že.
jsem už relativně starej pes, ale když mi třeba kazzatel uštědří jednu dobře mířenou poznámku, tak se zatm dycky trefil a já si opravil názor... když mám nějaký názor tak ho řeknu.
když se zásadně mýlím, tak to taky řeknu
nenavážím se, teda alespoň se snažím, do těch kteří mají co říct jen kvůli formě. jsem ochoten se drobně pohádat kvůli obsahu, pokud jsem přesvědčenej o tom, že nekecám kokotiny.

antonio má velký "problém" jak udržet na fóru alespoň rozumnej pořádek, a takoví vysírači jako digiting mu fakt nepomáhaj.

Ostatním diskutujícím přeju pevný nervy a nenechat se vyprovokovat.

Osobně bych velmi uvítal zrušení BANů u již mockrát uvaděných lidí... danhard, zorg, mabat, bassstl atd...

Re: Udělené BANy

Já nechápu proč má někdo stále tu potřebu se v tom nimrat jak v hovně, navrhovat mi podle svého jak to udělat líp, amnestovat titěrných 15 dní před oficiálním zrušením banu... co to proboha přinese? Každý na věc kouká jinak, já mám svůj žebříček nastaven tak, že zorg s basstlem můžou být jen rádi, že to mají jen na měsíc, respektujte to a nedloubejte se v tom stále.

sinclair: OK, udělej si pořádek ve své sekci.

Mohl bych se vyjádřit k více věcem, ale nemám chuť to dokola řešit, mám zajímavější věci na práci, takže stejně jako já - věnujte se důležitějším věcem! Zamykám.

Re: Udělené BANy

Přesunuto:


Basstl:

MaBat napsal:

- Jinak cokoliv dalšího na mě už jen přes mail, eventuelně na jiném foru (ReproMania.net, hifi.slovanet.sk - vlákna na to tam už existují). Tady to nebudu dál sledovat.

Tomu se vůbec nedivím, kdybych tady neměl 2 inzeráty, tak už mě tu nikdo neuvidí...

antonio:
Basstl: Můžu ti je smazat, pro tvůj pokoj. Vůbec se ti divím, že po tom, co jsi předvedl, se tu ještě ukazuješ.

Basstl:
Buď konkrétní, nevím o ničem co bych napsal a nebyla to pravda...
Na mejla jsi neodpověděl.
Vystupuješ s pozice síly...

antonio:
Konkrétní?

Na mejla jsi neodpověděl.

Ale vím o něm.

Basstl:
Tak jestli tím "Vůbec se ti divím, že po tom, co jsi předvedl, se tu ještě ukazuješ"
myslíš mejla, kterej byl soukromej a nemá s mým vystupováním no fóru a tudíž banem nic společnýho, tak je mi tě líto.
Stejně bych to napsal komukoliv jinýmu. Jestli jsi slečinka, která neunese jedno sprostý slovo, tak mi nezbejvá, než ho zopakovat.
Aby ostatním bylo jasný, co ti tak strašně vadí na mejlu, kterej jsem psal naštvanej, po tom, co jsem dostal ban, tak to sem dám.
"Ahoj,
můžu vědět důvod banu na Audiowebu?
Jestli to je za kritiku, tak k tomu můžu říct jediný - jdi do p....e!
S tvým přístupem na fórum za chvíli budou chodit už jenom smradi, s blbejma dotazama na bedýnky k PC.
S pozdravem Jirka"

antonio:
Nebylo potřeba to vytečkovávat. Ať jsme konkrétní...
Hele, každej jsme nějakej, jestli ty funguješ ve svém životě stylem, že své spolupracovníky, nadřízené, rodiče... běžně posíláš do prdele, je to jenom tvoje věc, mimo to na to okolí nějakým způsobem asi reaguje... Pokud tohle zkoušíš tady, kde jsou měřítka nastaveny zjevně diametrálně jinak, než je máš ty, smiř se s tím, že reakce byla taková, že jsi letěl. No a když hned na to posíláš i mě do prdele a den po banu se tu objevíš, bez omluvy a ještě si dál stěžuješ... no to bych musel být totální debil, abych tě tu nechal znova vysírat. Druhá věc může být, že takhle "hrdinsky" to dokážeš jen virtuálně.

Basstl:
Kdybys byl chlap, tak do toho netaháš osobní mejly, na který jsi ani neměl odvahu odpovědět.
Za svoje chování se nestydím a nemám se za co omlouvat.
Možná jsem moh bejt ve vyjadřování mírnější, ale občas je sprostý slovo užitečný.
To ale zjevně není tvůj případ. Nechtěl jsem do to rejpat, to ty jsi začal.
Tak to podle toho, co jsi napsal vidím na definitivní konec.
Tímto se tedy loučím a doufám, že se probereš...

antonio:
"Chlapsky" ti alespoň nechám poslední slovo. Zdar.

(upravil antonio 3. 4. 2020 16:10)

Re: Udělené BANy

krmolec/Hordek a danhard ban na měsíc

Nechci nic jiného než to, co každý registrací už odsouhlasil: https://www.audioweb.cz/misc.php?action=rules

//Edit: 3.4.20 omilostnění

Re: Udělené BANy

stiglitz, celý seznam banů v úvodu

Rozmohl se nám tady takový nešvar. Nejenže přibylo vulgarit, ale i příspěvků, které jsou prakticky bez hodnoty, neobohacující diskuzi. I na to pravidla pamatují:

7. Nehoň příspěvky, piš o tom, čemu rozumíš a tak, aby to dávalo smysl.

(upravil antonio 20. 12. 2021 12:42)

Re: Udělené BANy

danhard, zatím 1M (podle nálady můžu jakkoli změnit), opakované porušování pravidel i přes mnoho upozornění, vyvolávání flamu, nenávistné poznámky... Jestli mi zase budeš posílat e-mail, buď si jist, že poletí hned do koše, já ho nepřečtu.

Ostatní bych poprosil nesnižovat se v diskuzích s některými jedinci na jejich úroveň; navíc trollové se nekrmí.

Edit: e-mail smazán/nepřečten (jak jsem sliboval)

Text níže danhard nečíst!

Spoiler

Důvod, proč si ho tady tak vydržuju a nechám si i kálet na hlavu je prostý - danhardovy způsoby vyjadřování jsou dokonale kontraproduktivní, sice obtěžuje a znechucuje mnohé, ale výsledek je, že svým jednáním odrazuje i některé své doposud "soukmenovce". Svým způsobem je prospěšný. smile

Re: Udělené BANy

tatko Tom, nelíbí se mu tady a na rozloučenou každému posílá vzkaz

Re: Udělené BANy

Milostivý Apríl

Rozhodl jsem se zrušit všechny udělené bany. Neinspirovala mě k tomu hlava státu, ale jiná událost a taky jsem o tom už kolikrát uvažoval, protože už ani nevím, za co které bany byly. Takže hromadně. A není to apríl.