Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » PA a zvukařina » Zapojení subwoferů

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Zapojení subwoferů

Dobrý den,

Chtěl jsem se zeptat zda je velká prasárna zapojit na zesilovač Lexon 2000XL na jeden kanál sub s 15PS100/4ohm 700W a na druhý kanál paralerně 2x sub Dynacord 200W /8ohm.

Jestli tomu zesilovači bude moc vadit nerovnoměrne zatížení kanálů, nebo že na jednom jsou pověšeny 2 bedny paralerně.
Máme totiž v sobotu akci a stolař nám stihl zhotovit pouze jeden skelet ze dvou.

Re: Zapojení subwoferů

Zesilovači by to snad mohlo být jedno, jsou to dva oddělené zesilovače tudíž by to nemělo vadit. Co to provede se zvukem je jiná věc.

Re: Zapojení subwoferů

Zesik to v klidu ustoji,zvuk urcite utrpi. Bastlit dohromady dva ruzny suby vetsinou nedopadne dobre..

Re: Zapojení subwoferů

No dopadlo to tak ze 15PS100 valily vsecko a ty Dynakory nesly skoro slyset...  tesim se az se dostaví druhý 15PS100.
Alespon sem si odnesl zkusenosti z toho.

Re: Zapojení subwoferů

Co to je za Dynacordí?

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

Re: Zapojení subwoferů

No ony už, tak nějak nejsou, zjistil jsem, že po té akci už nehrajou asi repro odešlo.

Jinak o nich moc nevim, koupil sem je z aukra defakto za cenu skeletů, mají kovový německý výrobní štítek jsou z 90let. 200W/8ohm.

Dnes je otevřu a podívám se jestli tam vůbec byly původní repra...

Re: Zapojení subwoferů

Triska napsal:

No ony už, tak nějak nejsou, zjistil jsem, že po té akci už nehrajou asi repro odešlo.

Takže si do nich valil kilowattu z lexona ve klipu? lol

Re: Zapojení subwoferů

No valil sem do nich dost to je pravda, ale zněly jako že to snáší, hrály celkem potichu a čistě a tvářily se, že by snesly i víc, ale asi jen klamaly.
Naopak do toho BC 15PS100 sem opravdu valil co šlo (rozuměj tak že sem tam jemně problikla LEDka signalizující clip) A buřil to taky čistě a naprosto senzačně celou dobu. Jinak pochybuju že ten Lexon dá kilowat podle mě max 800-900W podle kusu nejspíš big_smile

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Zapojení subwoferů

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£