Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Autohifi » Pioneer TS-W383F - jak pomoct k trošku většímu akustickému tlaku

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 34 z 34]

Re: Pioneer TS-W383F - jak pomoct k trošku většímu akustickému tlaku

Nějakej rozpočet?:)

Re: Pioneer TS-W383F - jak pomoct k trošku většímu akustickému tlaku

8 - 9 tis možná i 10

Re: Pioneer TS-W383F - jak pomoct k trošku většímu akustickému tlaku

Třeba 2x tohle nebo něco podobnýho http://eshop.prodance.cz/18sws1000-8-ohm/d-90282/

Web

Re: Pioneer TS-W383F - jak pomoct k trošku většímu akustickému tlaku

podle mě milane, tohle repro nemůže použít na oficiální DB drag.

Re: Pioneer TS-W383F - jak pomoct k trošku většímu akustickému tlaku

Nevím teda proč, možná z důvodu lobby výrobců autohifi nesmyslů. Jinej důvod mě nenapadá.

Web

(upravil Lojzek 2. 6. 2013 15:19)

Re: Pioneer TS-W383F - jak pomoct k trošku většímu akustickému tlaku

no čtu teď nějaké pravidla pro ročník 2013 a ono záleží i v jaké třídě se soutěží. TAkže se omlouvám a beru zpět.
smile

milane proč toto repro? nejde moc hluboko chlapec..

(upravil Matty16 2. 6. 2013 15:45)

Re: Pioneer TS-W383F - jak pomoct k trošku většímu akustickému tlaku

to by se mi ani do kufru nevlezlo...;-) chlapi potřebuju nějaké repro třeba zase dva sub okolo 30cm a max. objem bedny 200l pro oba... jinak soutěží se podle počtu repro podle velikosti repro podle zesiku atd. atd. atd.
těch kriterii je tam nespočet jinak zatím jsem soutěžil ve street stock. a muj poslední výsledek byl 134,4Db což si myslím slušné na to že sem tu bednu složil jak mi to zrovna sedlo do auta...:-D

co říkáte na Pioneer TS-W310S4

Re: Pioneer TS-W383F - jak pomoct k trošku většímu akustickému tlaku

Matty16: Stejně to nevyhraješ... K tomu, aby jsi nahonil dalších 5dB, budeš možná potřebovat spíš silnější zesilovač a k bedně přistoupit zodpovědněji. Nevím jaká jsou ta (trapná) pravidla, ale můžeš-li si vybrat frekvenci, na které se bude měřit, pak by bylo dobré si několik repráků projet simulací, pak se rozhodnout zda 2x 12" nebo něco jiného. Nad 50Hz už není potřeba extra výchylka, spíš nedovolit cívku zahřát, takže vellký průměr a efektivní způsob chlazení.

12WS600 třeba...

(upravil Milan 2. 6. 2013 17:30)

Re: Pioneer TS-W383F - jak pomoct k trošku většímu akustickému tlaku

Lojzek: Nesimuloval sem to. Byl to jen nástřel podle ceny a parametrů. Nicméně myslím, že potenciál okolo 40Hz by to ještě mít mohlo slušnej. Nevím, na jaký frekvenci to měří a ani sem po tom nepátral, protože způsob této zábavy a  mě neoslovil, slušně řečeno.

Web

Re: Pioneer TS-W383F - jak pomoct k trošku většímu akustickému tlaku

no asi takto ( zkopírováno z http://www.dbdragteam.cz/forum.php?prispevek=1382)
Soutěžící jsou limitováni frekvencemi mezi 20-60Hz v Street Max a Streetech. A 20-80Hz v Super Streetech a Extrému. Pokud soutěžící naměří nejvyšší SPL na frekvenci mimo určený rozsah nebude mu hodnota uznána.

Re: Pioneer TS-W383F - jak pomoct k trošku většímu akustickému tlaku

chlapi ono je jedno jestli se něco vyhraje nebo nevyhraje... muj dotaz byl jaké repro by se dalo doporučit ne spekulace jak se člověk umístí a neumístí...

Re: Pioneer TS-W383F - jak pomoct k trošku většímu akustickému tlaku

Zahrievanie cievky je pri dBdragu viacmenej nepodstatné, dôležité je hlavne aby ten basák zniesol veľkú výchylku. Najvhodnejšie je vyberať si reproduktor(y) s Qts okolo 0,5 a ozvučnicu ladiť na hrb na frekvencii, kde ti najviac pridáva zatvorený interiér. A samozrejme dobrý zosilňovač.
Obľúbené sú značky Ground Zero či Digital Designs.

Re: Pioneer TS-W383F - jak pomoct k trošku většímu akustickému tlaku

mě se zase zamlouvá pioneer ale mužu zkusit něco jiného... a Qts 0,77 je špatný??

Re: Pioneer TS-W383F - jak pomoct k trošku většímu akustickému tlaku

F = Free-Air.
Má ten 2 kanálový Magnat 2000W, výkon alespoň poctivých 80W RMS?
Vibraflex funguje a je levný i když jsou mnohem lepší materiály. Pokud se ti to zdá majlant, tak se na to vyprdni rovnou, protože pokud to má za něco stát, tak to tlumení bude ta nejmenší investice. Už jen pořádná baterie a kabely budou stát mnohonásobně více.

Web

Příspěvky [21 až 34 z 34]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Autohifi » Pioneer TS-W383F - jak pomoct k trošku většímu akustickému tlaku

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£