Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 4)

Audioweb.cz » Projekty subwooferů a sestav » Sub s Eminence LAB12 a Aldax SPV 250P+

  Stránky: ««« 1 2 3 4

RSS

Příspěvky [61 až 63 z 63]

Re: Sub s Eminence LAB12 a Aldax SPV 250P+

A co, už si to prubl? U mě se to VMA II docela sladilo, akorát mi to tu topí místnost a čím větší hlasitost, tím víc to je nepříjemný a trochu to ztrácí tu sílu.

(upravil check 30. 9. 2013 22:16)

Re: Sub s Eminence LAB12 a Aldax SPV 250P+

Zítra Stanleymu přijdou střeďáci, tak se snad dočkáš.
Jinak nepříjemnost, agresivnost při vyšší hlasitosti bývá způsobená špatnou akustikou místnosti. Bedny ode mě snesou velkou nálož bez toho, aby se zvuk nějak kazil nebo rozpadnul. Mám vyzkoušený na mých bednách 2x400W koncák a místnosti od 3x4 do 4x8x12m a také venkovní poslech na zahradě (ten je vůbec nejlepší, ale dobrá místnost hraje skoro stejně jako venku) a zvládnou neuvěřitelný věci uhrát...

Web

Re: Sub s Eminence LAB12 a Aldax SPV 250P+

Hergot toto letí, se dívám že je to už přes 3 měsíc co sem s tím nic neudělal. big_smile Za tu dobu mi přišel chladič na SPV a subík dostal hroty protože strašně přenášel do země, nicméně ani to nějak extra nepomohlo, musel jsem ještě ty podložky pod hrot podlepit gumovým kolečkem pod nábytek a i tak to dokáže dost roztřepat skříně na druhé straně místnosti. Ještě to pořád není nijak extra sladěné, není čas... Na filmy je to ovšem masakr. Muzika dobré ale bohužel jsem to pořád neměl  čas  doladit.  Běžně muziku poslouchám na 3p a sub zapínám jenom na filmy, místnost mám skoro prázdnou takže je to docela běh na dlouhou trať než to za něco bude stát. Třeba v předchozím obýváku hrály ty bedny samy o sobě tak že bych sub ani nepotřeboval, přestěhoval sem do větší místnosti ale prázdnější a zvuk je horší.

Příspěvky [61 až 63 z 63]

  Stránky: ««« 1 2 3 4

Audioweb.cz » Projekty subwooferů a sestav » Sub s Eminence LAB12 a Aldax SPV 250P+

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£