Re: Občas pomalé forum

U mne OK.

Re: Občas pomalé forum

Ani já nemám problém.

Re: Občas pomalé forum

To zase já musím mít nějakou specialitu smile . Ovšem na jiných fórech se to neděje. Snad to brzo zmizí.

Re: Občas pomalé forum

Nemám důvod si stěžovat, ale celý letošní rok je odezva pomalejší než Slovanet. Viditelně.

(upravil Hazys 14. 10. 2013 17:45)

Re: Občas pomalé forum

Tak máte rozbitýho poskytovatele internetu. Má v trubkách asi smetí, nebo nemá zájem na tom, aby vám to chodilo rychleji. Měli byste uhánět své ISPčkaře a né Tondu smile
Tady chodí všecko na kliknutí... //čili nebude to chyba na serveru//

Re: Občas pomalé forum

Mám taky dnes lehké problémy.Zbytek netu jede normálně.

(upravil Honza63 14. 10. 2013 18:42)

Re: Občas pomalé forum

Nemyslím, že mně poskytuje Slovanet jiný internet než Audioweb, tak to asi providerem nebude. A všechno ostatní mně chodí dobře, mám internet po kabelu, 60Mb. A taky mně to chodí na kliknutí, jenže pomalu. Ještě jednou, především pro Tondu: nestěžuji si.

Re: Občas pomalé forum

Ja osobne ani z Kladna ani z Prahy nemam problem, oboji se nacita okamzite (Praha cca 10Mbit, Kladno cca 60Mbit+). Mozna problem s routovanim v urcite casti ceskeho netu aneb zalozni cesta?

Re: Občas pomalé forum

Problém mám stále.Načítání stránek v pohodě,nefunguje načíst znovu.Pokud na něj kliknu,tak to neustále načítá a nic se neděje.Pokud to zastavím je klid.

(upravil paf 16. 10. 2013 20:56)

Re: Občas pomalé forum

Ano to je to co jsem psal. U mě z nezjištěného důvodu prostě nedojde k načtení 100% stránky.
Používám Operu. Pokud treba dám načíst úvodní stránku tak ta najede celá kromě toho chatu dole.
Kliknu na Stop (přeruším načítání stránky) a chat naskočí. Třeba je v tom vazba.

(upravil Hippo007 16. 10. 2013 22:28)

Re: Občas pomalé forum

U mne vše jede bez závad.
Přistupuji sem na pomalé i rychlé lince. Provider O2 nebo firma, které O2 přeprodává konektivitu.

(upravil zdenek00 17. 10. 2013 12:01)

Re: Občas pomalé forum

Tak je pravda obojí. Standardně používám Firefox 21.0 a v pohodě. Zkusil jsem teď otevřít AW v Opeře (12.16) a tam to opravdu chvilkama zlobí, jak je v předešlých příspěvcích. IE jsem nezkoušel, ten nepoužívám vůbec.

Re: Občas pomalé forum

Používám Chrome a bez problémů

Re: Občas pomalé forum

Opraveno, chyba se projevovala patrně jen ve starší Opeře.

Re: Občas pomalé forum

Super! Díky Tondo, už se to tváří tak jak má.

Re: Občas pomalé forum

Ano,taktéž děkuji,už vše bez problémů...

Re: Občas pomalé forum

Je mi líto, ale dnes už to zase zlobí.

Re: Občas pomalé forum

No ja mam operu 12.16 a jak jsem psal, ani na jednom z operatoru to nezlobi. V praci tu mam tez 12.16, jedeme pres Vodafone a tez je to ok. To bude fakt jinde nez na strane serveru hmm

Re: Občas pomalé forum

tady taky porad pohoda..

Re: Občas pomalé forum

Mě to jede v pořádku...