Téma: BAN pro jungvoj

Kdo je pro?

- Všichni

Kdo je proti?

- Nikdo

Zdržel se někdo hlasování?

- Ne

Odhlasováno smile



Tondo BAN pro uživatele jungvoj je už na tobě wink

Re: BAN pro jungvoj

Jestli můžeš smaž i ty témata. Děkuji.

Web

Re: BAN pro jungvoj

Dívej, nehodlám mazat témata, co vytvořil, spousta lidí si dala práci s tím mu odpovědět/pomoct, takže to ani omylem, nic nemažu.

Každopádně jungvoj má ode mě výstrahu za to klácení a podobný slovník, pokud se to zopakuje, bude BAN.
Další věc, ty, které jungvoj svými neznalostmi "uráží" a mají potřebu mu to dát najevo, ať se k tématu zkrátka nevyjadřují, tečka.

+ přidána anketa

(upravil Kritik 31. 7. 2013 17:16)

Re: BAN pro jungvoj

Tak to jsem špatně pochopil, reagoval jsem na babakuse " A ještě si rozmyslím, jestli ho nesmáznu". Myslel jsem to téma smile

Web

(upravil antonio 31. 7. 2013 19:26)

Re: BAN pro jungvoj

Nic, už začíná prudit i mě, ban na měsíc.

Edit: Takže jungvoj to chce takhle:
prosím o zákaz až na věčnost,se sociopaty se již nechci shledávat,je interesantní,že zákaz webu bere někdo jako trest,všem audiowebům zdar do dalších psychopatických diskuzi

ok

Re: BAN pro jungvoj

A já myslel že cimrman byl jen jeden a oni se vysírači množí.
Bohužel tím trpí mnoho lidí, kteří v dobré víře odpovídají a fórum je pak plný balastu....

Re: BAN pro jungvoj

Nevím, co na to má vliv, co to způsobuje, ale už delší dobu sleduju, že posledních pár let se "vysírači" množí na všech zájmových fórech. Dříve to v takovém měřítku nebylo.

Web

Re: BAN pro jungvoj

Co se divíš, dnes je internet dostupný kdejakému hovadu.

Web

(upravil sinclair 14. 10. 2013 16:16)

Re: BAN pro jungvoj

A kdejaké hovado má dnes net v mobilu, případně po deseti pivech šachuje s tabletem ve WiFi hospodě...

Web