Téma: RH Sound

Nazdarek,mam prozbu.Zna nekdo PA RH Sound RHA 15/2/300P?Dekuji

(upravil lacos 1. 4. 2013 22:27)

Re: RH Sound

Ja by som sa na to vysr.. Velmi rychlo to zhori a zvuk to nema bohvie aky. Radsej skus pozret Tapco ak chces setrit, alebo urcite pozri na nejake starsie kusky na bazari. Ja by som urcite pozeral na bazar. Hovorim to z vlastnych skusenosti lebo nemam doma vela novych veci. Ak kupis kvalitnu vec z bazaru tiez ti vydrzi dlho a nemas sa coho bat ked si to pred kupou este vyskusas.

Re: RH Sound

Myslel jsem ze to je kvalitnejsi nez SKYTEC ATD...

Re: RH Sound

Ja som pisal a nezobralo mi to, tak este raz...
Od RH su co sa tyka spracovania celkom pekne spravene drevene bednicky rady HC (aj ked je to DTD tak material je pomerne pevny a ma to peknu povrchovu upravu, akurat "-" vyssia hmotnost), no zvukovo je to nic moc, ten plast na tej serii PA RHA mi pride taky menej kvalitny s plastom na RCFkach sa to neda porovnat. RH je mozno o cosi malo lepsi ako Auna, Skytec, Citronic, Omnitronic, dap a pod, dakde na urovni Soundkingu mozno ani to nie. Z lacnejsich bedni ako-tak hraju LD Systems, Alto, Phonic, cosi slabsie no pre nenarocneho este pouzitelne hra aj Samson, Sondking (najme vyssie modely co nemaju piezo HF) a Behringer. Zo znackovych za danu cenu nesklamu dB techologies seria Cromo+ a Mackie Thump.

Re: RH Sound

Dekuji

Re: RH Sound

mám nově HD-12 a spokojenost. K výrobnímu zpracování nemám výtku... zvukově to odpovídá ceně. Ale já to kupoval kvůli ozvučnicím, který za tuhle cenu nejde ani postavit doma. Je to z MDF takže je to poměrně těžká bedna... ale nikde nic nerezonuje, je dost tuhá a fakt docela poctivě udělaná.

Re: RH Sound

mám osobní zkušenost s plastofony:
RCF ART
Zeck Vector
RH SOUND
LDSystem

No tak RH SOUND je poslechově nejhorší.
Zeck mně vždy příjemně překvapí i s RCF srovnatelný.
LDSystem je poslouchatelný, o mnoho lepší jak RHSound

Ale i ten RH se dá  (s přimhouřením oka) eště poslouchat. Je to levnej šrot a hraje ta jak levnej šrot.

Re: RH Sound

koupil jsem spatne

Re: RH Sound

A copak?

Re: RH Sound

RH Soundy RHA15/2-300P jsem měl tu čest několikrát opravovat a upravovat.
V původním provedení je to neskutečný zvukový průjem a za druhé deklarovaný výkon zesilovače vůbec neodpovídá realitě. Standardní metodou změřený sinusový výkon je pouze 170W místo deklarovaných 300W, v zesilovači na co se podíváte, je silně poddimenzováno a proto to hoří jak hajzlpapír. V kusech, které jsem opravoval, byly koncové tranzistory 2SB817/2SD1047, které mateřská firma už dobrých patnáct let nevyrábí, budiče poddimenzované jak výkonem, tak překročeným Uceo. Původní středobas má ultramizernou citlivost kolem 93dB/W/m, driver nejspíš nemá o moc víc.
Zesilovač jsem totálně rekonstruoval značkovým materiálem tak, aby dával 300W/8ohm, středobas jsem vyměnil za Eminence Delta 15LF, driver za DT150 se samozřejmými úpravami výhybky. Deklarovaný limiter to samozřejmě vůbec nemá, pouze ledku, která se rozsvěcí, je-li konec blízko limitace.
Kdo má peněz a času nazbyt a chce si vyhrát, tak tohle je ideální objekt. Já to dělal pro kamaráda, který mi už víckrát pomohl s něčím jiným, takže jsem se do toho pustil, jinak to absolutně nemá smysl.
Po úpravách ty bedny hrají jak z praku, ale jak píšu, je to krám typu "DODO", tedy dodělej doma...
Nákup těchto sraček /včetně Skytecu a Soundkingu/ se rovná vložení příslušného obnosu do kanálu, nehodí se to ani do zkušebny.

Web