Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » PA a zvukařina » jaký vybrat levný aktivní odposlech ?

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 47 z 47]

Re: jaký vybrat levný aktivní odposlech ?

ještě mě napadla jedna věc , když teď používám odposlechy s em delta 12 a d210ti tak že bych do toho dal nějaký aktivní modul zesilovače a jako odposlechy to bude dobrý ale nemám s tím zkušenosti, kdybych koupil třeba tento modul od dexonu který má zvlášť zesík pro bas druhý výstup pro výškáč http://www.dexon.cz/katalog/profesional … ovace.html tak to tam jen dám a připojím, nebo tam budu muset nechat moji pasivní výhybku ? jde mi o to abych ten výškáč neodpálil a aby to hrálo dobře když teď mám výhybku jaká tam má být, nebo jestli víte o nějakém lepším modulu zesilovače ? s dexonem nemám zkušenosti...

Re: jaký vybrat levný aktivní odposlech ?

Je to delene aktivne no kedze to nema kompenzacie preč konkretne repra a zrejme urcite nie procesing vysledok moze ybt dokonca horsi ako sm klaickym zosilom + odladena vyhybka. Odporucal by som skor klasicky jednokanal, viem ze take moduly varabala firma Elmart pod oznacenim MAD a bolo to celkom dobre spracovane.

Re: jaký vybrat levný aktivní odposlech ?

tak zkouším jako odposlechy aktivní 2x LD systems 12" plastový, starý prej asi 5 let, tak sem si říkal že když to už tak dlouho hrálo tak že to ještě něco vydrží  big_smile byly tak hrozně levný že jsem si říkal že to zkusím a když to bude na hovno tak třeba využiji zesík co v tom je nebo to prodám dál....no tak hraje to celkem špatně když to zesílím, potichu to jde.....ale jsou zachovalý, nepoškrabaný, bedna je bytelná a výškáč hraje docela dobře , tak mě napadlo tam dát jiný ten 12" reprák....nevíte o nějakým co by se tam hodil ? třeba delta 12" by tam šla ?  jináč ten zesík co v tom je dává 200w 4 ohm na basák, 80w 8ohm na výškáč

Re: jaký vybrat levný aktivní odposlech ?

pak zjistis, ze musis vymenit stejne vsechno. ja bych se na to vybod a nebo postavil rovnou neco poradnyho.

(upravil codex 27. 9. 2013 20:14)

Re: jaký vybrat levný aktivní odposlech ?

což to je asi pravda, já od toho ani moc nečekal , jako odposlech nám to stačí, ale když bych to chtěl někdy použít na soukromé malé akce abych nemusel tahat celou aparaturu tak je to nic moc , tak jsem si říkal jestli tou výměnou repra trochu zvýším citlivost

Re: jaký vybrat levný aktivní odposlech ?

Len potom si k tomu nemusi sadnut vyskac. Mozno skusit B&C Speakers 12HPL64 4 / ohm, ci lacnejsi feritovy 12PH32/4 maju dobru citlivost a mali by vediet celkom oobstojne podat aj basy. Je o dost citlivejsi ako Eminence Delta12LF (Delta12 sa v 4 ohm prevedeni nedodava). Pri takýchto úpravach je vysledok stale neisty , no niekedy to vide...

(upravil codex 29. 9. 2013 10:09)

Re: jaký vybrat levný aktivní odposlech ?

dík

Příspěvky [41 až 47 z 47]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » PA a zvukařina » jaký vybrat levný aktivní odposlech ?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£