Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Ostatní technika » Úprava zdroje NB

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: Úprava zdroje NB

Zdar dá se upravit jednoduchou změnou součástek zdroj od NB který dává 19V /4.75A na 12V? IC obvod je sice LTA601N ale na ten jsem nenašel datasheet ale vypadá to že IC TEA1751T je ekvivalentem a na ten datasheet je. Potřeboval bych z toho dostat 12V na napájení led pásku, páč dávat litr za kupný zdroj 12V/45W se mi opravdu nechce. Odběr pásku je 3A.

(upravil Jupi 25. 9. 2013 18:46)

Re: Úprava zdroje NB

A nieco z ebay by nemohlo byt? Zapojit az za ten NB adapter.
http://www.ebay.com/bhp/dc-dc-converter-12v-step-down

Re: Úprava zdroje NB

Samozřejmě, že to upravit de.  Zjisti nám aspoň, jak je řešená zpětná vazba napětí.
//očekával bych TL431 a optron, pokud to tam najdeš, tak snad víš co s tím smile

(upravil madeindoma 25. 9. 2013 21:04)

Re: Úprava zdroje NB

Dám vědět až z toho sundám ty kila tmelu (drží fest bohužel je i ze strany cest)

PS. TL tam není

(upravil Hazys 25. 9. 2013 22:51)

Re: Úprava zdroje NB

Jestli tam máš tmel, tak by se možná za tu práci (nebo tedy místo ní) vyplatilo od číňana objednat hotový zdroj 12V. Stojí pár šoustů, a mají všemožný provedení, včetně těch v perforovaném plechu, cena řádově pár stokorun i s poštou. Koukni se třeba na dx.com, tam takových zdrojů je myslím dost.

PS: vdatasheetu toho IO cos poslal je vazba řešená jen přes zenerku. Kdyby to tak fakt bylo, máš úpravu v podstatě dost snadnou. Najdi prostě co je navěšené okolo optronu a je to. (Teda pokud tam je optron a není tam nějaký jiný ojeb počínsku, jako třeba odvozená stabilizace)

Re: Úprava zdroje NB

nene optron je, sice typ nečitelný, ale je. Ale asi máš pravdu. na DX jsem pečenej vařenej takže to s největší pravděpodobností objednám. zatím děkuju

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Ostatní technika » Úprava zdroje NB

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£